Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek tápszeres a 1 év...

Akinek tápszeres a 1 év fölötti babája, elalvás előtt vagy vacsora mellé szokott tápszert/tejitalt inni?

Figyelt kérdés
És miből issza? az enyém 1 éves, egyetlen egyszer maradt meg a cumisüveg, az pedig este elalvás előtt, de már egyre kevesebbet iszik belőle és gondoltam átteszem vacsorára, ami a fogai miatt is előnyösebb lenne,már nem cumisüvegből. nálatok mi a helyzet?

2013. szept. 17. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én adom a tápszert és még szoptatom is. Fürcsi után, fekvéskor kap tápszert, utána cici. Muszáj, mert nagyon furcsa evő, most napok óta majdnem semmit nem is eszik tápszeren kívül, mert gyötri a foga, a front, a hold, szóval kivagyunk.
2013. szept. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vacsi után kapja a fiam, fürdés elött. Azután már csak max vizet kap.
2013. szept. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fiam 15 hónapos, már csak elalvás előtt kap tápszert, azt viszont igényli, azon alszik el. Amíg neki így jó, én adni fogom, annyi lesz a változás, hogy szépen lassan lecseréljük az esti tápszert is tejre. Cumisüvegből issza.
2013. szept. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

fürdés előtt issza és tápszert kap, cumisüvegből, ez az egy, amit cumisüvegből iszik reggel és este.

Az én lányom megissza, de már nem egyszerre, most már közbe felül, játszik, de elvenni nem lehet tőle, nem is akarom, ezért gondolkozom azon, hogy vacsora közbe megkapja.Én mindenképp adni akarok neki tápszert, vagy tejitalt, mert tejet még jódarabig nem itatok vele, és a dokink azt mondta, hogy tejalapú dolgokat (tápszer v. tejpép vagy tejital) mindenképp napi kétszer adjak neki

2013. szept. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10 hónaposan szokott le az esti szopizásról, azóta tápszer iszik csőrös pohárból, fürdés után. Aztán bezuhan az ágyába és alszik. Cumisüveget nem szerette.
2013. szept. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gabszem ***** válasza:
19 hós a Kislányom. reggel 220 ml tejet iszik vagy kakaót, este pedig lefekvés előtt közvetlenül 200 ml tápszert cumisüvegből. Az innivalókat amúgy csőröspohárból issza. Mi azt vettük észre hogy ha este tejet kap akkor nyugtalanabbul alszik.
2013. szept. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy vacsi, fürcsi, és tápszer, kell neki az elalváshoz a cumizás. Üvegből kapja.
2013. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! 13 hónapos a kislányom. Reggel és este kap tápszert. Este fürdés után cumisüvegből. Mivel nagyon szereti, ezért még nem tértünk át a tejitalra, de jövőhónapban már szeretném.
2013. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!