Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit adtok egy 7 hónapos...

Ti mit adtok egy 7 hónapos babának vacsira, amitől átulassza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Az anyetejcsitől, amit cumisüvegből kap, már nem alussza végig,mint régen. Többször felkel éjszaka.A tejpépet próbáltam, meg még kapott utána egy kis gyümölcspürét is, de ígyis fel kelt éjszaka.Ötletet tudnátok adni?

2013. jún. 5. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem aludta át az anyatejtől, de a Milupa vagy a Beba2, szóval a korának megfelelő tápszertől igen, csak 1x kel fel inni pár korty innivalót.
2013. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tápszert eszik estére és átaludja az éjszakát.Ő humana-t eszi persze a 2-est.
2013. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

4 hós kora után csökkent a tejem és elkezdtem a hozzátáplálást - azóta nyugodtabb napközben és este is szépen alszik. Fél 8-tól fél 6-ig, akkor iszik tápszert és alszik még 7-8-ig. Reggel, este tápszert kap, napközben gyümölcs, főzelék, tejpép. Ötször eszik egy nap, 7 hónapos.

2013. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tejpépet,sinlac-ot, gabonapépet.
2013. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mióta Sinlacot adok estére azóta alszik jól.
2013. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!