Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi korában adtok a babára...

Mennyi korában adtok a babára pizsit? Illetve mivel takarjátok be? Az enyém összevissza mászik a kiságyban és így a takarót elhagyja már elalvás után.

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Baba hálózsák?
2013. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj rá rugdalózót és akkor nem kell takaró. Vagy a jó öreg hálózsák, én nagyon szerettem!!! Én a kezdetek óta külön rugdalózóban altattam a gyerekeimet. Most egy éves a kicsi, ősszel,ha hűvösebb lesz már pizsit fogok ráadni. Most csak bodyban alszik. Egy vékony takaróval takarom be, de rendre elhagyja ő is:-))
2013. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Milagros ***** válasza:
Ugy szint utolso! :)
2013. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Akkor újabb próba a hálózsákkal :)

2013. aug. 14. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
A hálózsákban meg fog sülni. Adj rá zoknit. Kislányom most hosszú ujjú nadrágban, egy pólóban és zokniban alszik és textilpelenkával van betakarva. Amikor hőség van, olyankor egy ujjatlan body van rajta és csak akkor takarom be, ha már én fekszem le. Amikor hideg lesz, akkor adok majd rá vagy egy rugit vagy pizsit és hálózsákot.
2013. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam vékony ujjatlan hálózsákban alszik most. Eléggé lehűl éjszaka a levegő, egyáltalán nem sül meg. Ha újra bejön a meleg, akkor ujjatlan bodyt fogok ráadni. Takaró nálunk sem játszik, mert egész éjszaka vándorol az ágyban.
2013. aug. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van. Tök jó legnge kis hálózsákokat lehet kapni/varrni. Abban nem sül meg.


Én nyáron adtam a lányomra először pizsit, mikor kétéves volt. Télen, vagy ha hűvösebb van mai napig kezeslábas pizsiben alszanak. 4 és 2 évesek.

2013. aug. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Újszülött kora óta pizsirugi van rajta éjjel, és hálózsák.
2013. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!