Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Novemberben születendő babámna...

Novemberben születendő babámnak érdemes vennem téli kiskabátot egy vastag kisnadrággal vagy inkább egy bundazsákot?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam egy kiskabátot nacival nagyon aranyos volt, de aztán gondoltam praktikusabb a bundazsák vagy overál. Vagy melyik jobb?

Vagy mindkettőt vegyek?:)


2008. aug. 11. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, ifi anyukaként a zsákot ajánlom, de abból is az olyant, ami nem bundás, nem túl szoros, tudjon benne mozogni. egy takaróval betakarhatod, ha nagyon hideg van.
2008. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk októberben érkezik a kisfiúnk, én bundazsákot vettem. Ez lazább, szerintem melegebb is, jobban alá tudod öltöztetni és jobban tud benne mozogni.
2008. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom januári és áldom az eszem, hogy bundazsákot vettem. Pikk-pakk bele tudod tenni, kényelmes, meleg, szerintem ez a legjobb. Arra vigyázz viszont, hogy legyen lyuk a biztonsági övnek rajta, mert egyébként nehéz betenni a bébihordozóba.
2008. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!