Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány foktól adtok vastag-meleg...

Hány foktól adtok vastag-meleg bundazsákot a babára?

Figyelt kérdés
Ha babakocsival mentek valahová.
2012. nov. 21. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha mondjuk nekem kell két hosszu ujju meg egy mellény,akkor ő rajta van a hosszu ujju body,a rugdalozo,egy vastagabb pulover és nadrág,egy kis vékony bundazsák és takaró.De nem kell sokkal jobban felöltöztetni őt,mint magadat.Szerintem olyan 5-10fokba add rá és alatta meg legyen az otthoni ruha és rajta egy vékonyabb plusz réteg még.Felülre meg egy takaró,nem olyan nagyon vastag.
2012. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már most is a téli bundazsákját adom rá, de nem öltöztetem alá.Szóval van rajta egy hosszú ujjú body rajta egy vékony pulcsi meg naci.(Így van itthon) és erre adom a zsákot.Könnyebb így , mint hatvan réteget meg harisnyát ráerőszakolni.Azt majd mínuszokban:)
2012. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és persze egy vékonyabb takaró a lábára.(8 hónapos)
2012. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, az off-ért. Én állandóan dilemmázok, hogy mit adjak a kislányomra 8-10 fokban, azt nem értem, ha ezt adjátok rá ebben az időben, akkor mínuszban még mi megy rá? Én mostanában, amit ráadok vagy body, rugi, overáll, de nem téli, annál vékonyabb és vékony takaró. Vagy nem overáll megy rá, hanem kabát. Illetve az utóbbi napokban a body, rugira adtam még egy kordnadrágot, meleg pulóvert és nagyon vastag takarót, mert több helyre is kellett mennem (Elmű, bank, közért) és így csak kitakarom és ha kimegyünk nem fázik meg. Most megijedtem, hogy ez kevés lenne?
2012. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bundazsákot csak akkor adok, ha fagypont körül van a hőmérséklet. Ha már most is abban vinném ki, a -5-15 fokban úgy érezném, hogy nem öltöztettem fel rendesen...
2012. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!