Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire válik be a fogdörzsöl...

Mennyire válik be a fogdörzsölő? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok:

[link]



2013. szept. 18. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden fogápolással foglalkozó műsorban, és szakembertől is azt hallottam, hogy az első fogak kibújása után azonnal védeni és gondozni kell őket, mert nagyon sok rossz fogazatú 2-3 éves gyerek van, és ezt bizony már az első tejfogaktól komolyan kell venni. Mivel az első pici fogakat csak kézzel éred el, a baba sem igen közreműködő fogtisztítás ügyben, ezért igen, szerintem nagyon hasznos, mi is beszereztünk egyet (bár még nem tartunk ott, hogy használjuk, de szerintem alapvető fontosságú).
2013. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi, de inkább gyakorlati tapasztalatokat várok. :)

Mert hogy az én lányom összeszorítja a száját, amikor fogkefével közelítek, és vennék egy ilyet, ha ezzel el lehet érni a célt, de ahhoz drágának találom, hogy kidobjam...

2013. szept. 18. 12:59
 3/11 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy nálunk ez sem nagyon vált be, ráharap a fogkefére is, meg erre is. De a kefénél legalább nem fáj az ujjam utána :) Venni szerintem érdemes, annyira nem nagy összeg, viszont lehet, hogy nálatok pont ez lesz a nyerő.
2013. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk pont ilyen van, csak gyógyszertári. Nem vált be eddig sajnos, az elején nevetett a kislányom, de most már meg kell küzdeni azért, hogy meg tudjam neki kicsit dörzsölni a fogait. Minden este menekül előlem ezért a 13 hónaposom :)! Vedd meg szerintem, mert a babáknak is ápolni kell a fogát, de lehet, hogy az elején nehézkes lesz.
2013. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi használjuk,bevált. A fogkefétől menekült,szájzár volt :) ezt viszont élvezi,akár percekig is dörzsizhetem neki.
2013. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi kezdetektől ezt használjuk, ill a nenedentest, mindkét gyereknél.

A kiscsaj nehezebb eset volt, különösen 15-20 hónapos kora között, a kisfiam most 15 hónapos, nála (még) könnyen tudjuk használni. Próbáld játszva, csikizés stb közben.

2013. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált.Bár én a fogkefét nem is próbáltam,szóval nem tudom arra hogy reagált volna.Én először hagytam,hogy megbarátkozzon vele,megmutattam,hogy mit fogok csinálni és egyenlőre nem tiltakozik.:)
2013. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm a válaszokat!

Gyógyszertár is árul ilyet?

Mert akkor nem mennék a Brendonba, az nincs annyira közel...

2013. szept. 18. 23:05
 9/11 anonim ***** válasza:
A Rossmannban is árulnak ilyet, ha az közeleb
2013. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

...ha az közelebb van.

Bocsi, elküldte az előbb véletlenül.

2013. szept. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!