Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kislányomnak most éppen a...

Ha kislányomnak most éppen a 74-es méret jó body-ból (de még bőven jó), akkor hányas méretű overállt vegyek Neki, hogy ne is legyen túl nagy, meg ki is húzza a télen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Igazából ezt te látod.Sztem 74-eset vagy a 80-as méretet akkor az még februárban is jó lenne rá.Bár te látod milyen gyorsan nő a csöppség:)
2009. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minimum 80-ast, de én inkább 86-ost vennék, hiszen a body és az overál között van még más ruha is, ami helyet foglal. Illetve nem szeretik szerintem, ha szorosan vannak öltöztetve.
2009. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom neked, hogy mérd le a babádat centivel.

Az alábbiakat mérd: kar hossza nyaktól, törzs hossza lábközig nyaktól, testhossza nyaktól talpvégig, és végül testhossza fejtetőtől talpvégig (lábujjakig). Aztán adjál hozzá 2-4 centit ezekhez az adatokhoz,és az így kapott méretek alapján vegyél overált. Ez így azért jobb, mert egyrészt a számozás főleg már ezeknél a méreteknél egyes ruhamárkáknál eltérő lehet. /Nekem ugyanekkora a kislányom, és hord 62-es illetve 80-as ruhákat is!!!/. Másrészt pedig így akkor bele van kalkulálva az is hogy a téli hónapok alatt nőni is fog, plusz így bele fog férni az az öltözék is amit az overál alá adsz.

Ha interneten vásárolsz, akkor ez így nehezebb, de ha boltban veszed meg akkor ez a legeslegjobb és legpontosabb megoldás.

Ráadásul egy minőségi overál nem két fillér, nem érdemes elbaltázni a méretét.

Remélem segítettem.

Üdv

2009. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél. Köszönöm szépen!
2009. nov. 5. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!