Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek az éjszakai...

Mit tehetek az éjszakai ébredések ellen?

Figyelt kérdés
Lányaim 7hónaposak. Már több hete előfordul, hogy éjjel 4-5 alkalommal ébrednek. Ebből 2x esznek is. Próbáltam, hogy nem adok nekik enni csak vizet, de ez sem vált be. Amikor felkelnek sokszor sírnak. A foguk még nem jön, legalábbis semmi nem utal rá. Már kezdek kicsit kiborulni, mert napközben is egyedül vagyok velük, pihenni meg nem tudok. Ti mit csináltatok,mi vált be?
2009. nov. 5. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Segíteni nem tudok, csak elmondani, hogy nálunk is ez megy kb. 1 hete.

Az én babám 8 hónapos.

Többször kelek hozzá, megitatom, egyszer még enni is adok neki, ha ezt mind megcsináltam hagyom nyüfögni, majd vissza alszik.

Soha nem sír, csak csukott szemmel dobálja a fejét ide-oda!

2009. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálunk az a gond, hogy sírva ébrednek. Csak úgy alszanak vissza, ha ölbe veszem őket. Ez nem zavarna ha nem ketten lennének. Felváltva ébrednek és így nem alszom csak fél-1 órákat. Elég fárasztó...
2009. nov. 5. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a homeopátiás bogyó bevált! Chamomilla vulgaris Persze már délután adtam neki aztán este elalvás előtt,azóta sokkal nyugodtabban alszik.
2009. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lányom 8-10 alkalommal is kelt egy éjszaka. Neki sem látszik semmi, de biztos, hogy a fogai miatt, mert bekentem neki géllel, és csak 1x kelt éjjel, utánna már csak reggel. Nekem is sírva kelt. Azóta sajnos benáthásodott, így újra gyakrabban kelünk, mert nehezebben lélegzik. Egy próbát megér, ha nem az, akkor egy okot kilőttél, ha beválik nyugodtan tudsz újra egy idejig aludni.
2009. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana megkérdned a férjedet, hogy segítsen! Hogy képes nézni, hogy egyedül kínlódsz velük. A munkába menés nem lehet mindíg kibúvó van pl. hétvége meg néha ő is lehet fáradt egy kicsit. Úgy látszik én nagyon szerencsés vagyok, mert az én férjem felkel hozzá, sőt sokszor mindketten:-) Nagyon sajnállak így ki fogod magad ütni, és ez a babáknak sem jó:-(
2009. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Segít Ő is, de nem ébred magától. Nagyon jó alvókája van. Csak akkor kel ha ébresztem, de akkor már mindegy mert felkeltem. Hétvégén sokat segít, de az éjjel akkor is az enyém.A dentinoxot próbáltuk, de nem használt...
2009. nov. 5. 11:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Próbáljátok meg ti is a chamomillát nekünk is bevált hellyel közzel.
2009. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!