Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lesz így cipője a...

Hogyan lesz így cipője a kislányomnak? Részletek:

Figyelt kérdés
Tizenegy hónapos kislányom pár hete elindult, most már szinte csak járva közlekedik, néha vágódik négykézlábra csak. Viszont így a babakocsiban se marad meg, DE: semmilyen cipőt nem tudok a lábára adni!!! Úgy tűnik, magas a lábfeje, mert ott a legjobban szétnyitható cipőcske is megakad. Mit csináljak? Hol szerezzek cipőt? Alakulhat, formálódhat még a lábacskája a közeljövőben?
2009. nov. 5. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi nálunk is ez a probléma! Mégis a 25-dik cipő amit felpróbáltunk jó lett a lábára...Deichmannba vettük magasszárú bakancs dupla tépőzárral.Nagyon könnyű ráadni!
2009. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
feltétlenül benézünk oda, köszi!!! Mennyi idős a babád?
2009. nov. 5. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is magas ott a lába. Nyáron nem volt sok gondunk a szandállal mert olyat vettünk ami nyitott volt ott. Most hogy jött az ősz meg a tél megszenvedtünk vele mi is. És én is a Deichmant tudom ajánlani, mert mi is ott találtunk félcipőt is, bakancsot is, csizmát is.
2009. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! A Salus cipőket nézd meg. Nekem a védőnő ajánlotta. ott ortopéd doki megnézi a lábat, és lábraszabottan készül a cipő. nem drágább, mint máshol. 5-10 között mozog az ára. bp-en a Fehérvári úton vannak. én még nem voltam, de hamarosan mi is megyünk ccipőcskét venni
2009. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legelső vagyok holnapután lesz 1 éves a babám.
2009. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is irány a deichmann. az elefantenek rámennek a baba lábára:)))
2009. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam 13 hónapos, nálunk is Elefanten volt az első cipő: dupla tépőzáras, tehát úgy állítom be, ahogy a kisfiam lábfejének mérete megkívánja.

Én is ezt javaslom nektek. Arról nem is beszélve, hogy remekül tartja a bokáját, ami nagyon fontos egy járni tanuló gyerek esetében (ortopédiai ellenőrzésen kérdeztem rá az orvosnál).

2009. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!