Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós kislányomnak csomós...

10 hós kislányomnak csomós még mindig a melle, mi lehet a baja? Részletek lentebb

Figyelt kérdés
Ma voltunk háziorvosnál,ő azt mondta ez elég érdekes h még ott vannak a csomók ennyi idősen,de azt mondta nem kemény meg ilyesmi,szal nem hiszi h gond lehet,kaptunk is beutalót sebészetre meg UH-ra,de kb 2 hét múlvára de én aggódom..Nagyon remélem nincs gond de ha mégis akkor mi lehet a baj,mitől lehet ez?Köszi előre is a válaszokat
2009. jún. 30. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom én tuti bevinném nem várnék 2 hetet!
2009. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Születése óta ilyen neki,de az aggaszt h még mindig nem húzódott vissza:(
2009. jún. 30. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
szopizik?ez nagyon fontos!Az én babaámnak is van még csomo a jobb mellébe de azt mondta a doki h a hormonoktól van ,am én is aggodok mert én pajzsmirigy beteg vagyok és félek nem e attól a gyogyszertől van amit én szedek!/doki azt mondta h nem/
2009. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!