Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Családi házasok! -hány fok...

Családi házasok! -hány fok van nálatok? Bekapcsoltátok a fűtést?

Figyelt kérdés
2hónapos a babám-nektek hány fokban alszik?
2013. szept. 19. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk fejmagasságban 20,1 C van. Legkisebbem 19 hónapos és még nem fűtünk, csak a fürdőben este, a fürdetésnél az elektromossal.
2013. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bekapcsoltam! 21,5-23fok között van a hőmérséklet. Ez a hidegtől is függ! De most 21,5-22 fok van bent! :)
2013. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20 fok van. csak este fűtök a fürdés idejére és csak a fürdőt meg a gyerek szobáját egyszer felfűtöm jó melegre. Olajradiátort használok, de bármilyen melegítőeszköz megteszi amíg nem kezdünk el fűteni. Nappalra nem fűtök.
2013. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nappal nem fűtünk még, 21-22 fok van bent.

Csak estére kapcsolom be a fürdéshez.

2013. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20 fok van, még nem fűtűnk, bár az én kisfiam kifejezetten jobban viseli, ha kicsit hűvösebb van.

De ha még napokig ilyen marad az idő, estér biztos befűtök kicsit.

2013. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegnap befűtöttem,mert 20 fok volt,fáztam. Ma még nem,fürdés előtt 1 órával fogok csak,hogy a fürdő bemelegedjen.
2013. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!