Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok az ideális egy...

Hány fok az ideális egy családi házban ahol mászó kisbaba van?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak az számít, hogy hány fok van, hanem a burkolat is amin mászik. Ha csempe van, akkor érdemes szőnyeget letenni. Ha magamból indulok ki, én olyan 22-24 fokban érzem jól magam, ennyi szerintem egy babának is kell.
2013. szept. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nalunk ejszaka 20-21 fok van. Nappal 23. Csak a konyhaban van jarolap. Nekunk ez az idealis hofok.
2013. szept. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lányom tavaly télen volt a mászós korszakába!

A házban 22-23 fok között volt, de volt olyan napközben mikor 21,5, mert nem fáztunk! Nálunk a szobákon kívűl, mindenhol (nappaliban is) kő burkolat van, nincs padlófűtés. A lányom harisnyába, vagy harisnya és vékony nadrág és bodyban volt itthon. Nem tettem le plusz ezért szőnyeget. A mai napig sem beteges, sőt 1,5 éves létére, úgy hogy 5hónapja jár bölcsibe összesen 5× volt beteg! :) Ne izgulj... A pelus védi a felfázástól, meg ha fázik, úgy is oda fog mászni, ahol nincs hideg!

2013. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 21-23 fok az ideális, de mi mondjuk jól elvagyunk 20 fokban is, csak akkor már kicsit vastagabban kell öltözni. A kisfiam elég izzadós, amikor megszületett 24-25 fokot csináltunk a házban és verte a víz, nem tudott aludni, na de mi sem, annyira melegünk volt.
2013. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!