Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen méretű...

Szerintetek milyen méretű pelust vegyek?

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretném vinni,de nem tudom a méretet pontosan.56-os,de már inkább 62-es rucikat hord.Elmúlt egy hónapos.És 3000gr alatti volt a születési súlya.És Liberót vagy Pamperst?Köszönöm a segítséget.Nem tudom,hogy egyes vagy kettes kell most rá.
2013. szept. 19. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 3-ast vinnék. az 4-9 kilósra való, és biztosan nem lesz kicsi. az sem baj, ha csak később használják el.
2013. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2-est mindenképpen, esetleg 3-ast, de az még nagy lehet azért. De inkább nagyobb legyen és majd belenől. De a 2-es biztosan jó lesz. Én szeretem nagyon a Liberot, de sokan inkább a Pamperst szeretik. Én a Pamperst javaslom vagy a zöldet vagy a fehéret. A narancssárga nagyon ócska olyat semmiképpen se vigyél. Jó a Rossmanos és Sparos pelenka is.
2013. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mostanra 2-est, de 3&ast, 4-est is vihetsz, egyszer el fog fogyni,akkor is jól jön majd.
2013. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ani25 ***** válasza:
Mindenkepp 3 pelust vigyel, szeritem inkabb pamperst, en az activ babyt hasznalom, nalam ez valt be a legjobban!
2013. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi pampers active baby-t használunk, nekünk ez vált be a legjobban. 1. voltam
2013. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi újszülött babánknak vettünk most 2-es méretet Pamperst. (Brendonban most van hozzá e-kupon)
2013. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!