Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik vált be?

Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Kislányomnak fel írták a panadol baby-t és a nurofent hogy valamelyiket váltsam ki. melyik a jobb? első babás vagyok és még csak most kell ilyet először használnom.

2013. szept. 20. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a panadol a jó, mert a többinek nem szereti az ízét a kislányom.
2013. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó tudni, hogy ezt is fel tudja írni a gyermekorvos. Nekem soha nem említette, hogy felírja :(

Első betegségnél (7 hónapos volt) a Panadol baby tökéletesen bevált. Aztán a következőnél, ami torokgyulladás volt, 3 napig tartó magas lázzal, ott már kellett a Nurofennel felváltva használnom (sőt még kúpot is kapott), és így tudott a magas lázról, alacsonyabbra lemenni. A vége felé már csak a Nurofent használtam, mert annál a betegségénél az volt hatékonyabb.

Az a fontos, hogy valamilyen láz-fájdalomcsillapítód legyen otthon, aztán majd gyakorlatban kiderül, hogy nektek melyik válik be jobban.

2013. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ízre az én fiam is jobban szereti a Panadolt!
2013. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak Nurofent használtunk eddig. Íze, hatása jó volt, ezért nem váltottam.
2013. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szirupba Panadol van,de ugazából fogzásra kapott 3x eddig.Mikor 3 napos láza volt,akkor Nurofen kúpot kapott meg Panadol szirupot.De ekkor meg kb semmi nem használt neki.Nem tudom így megítélni melyik jobb,de anyámnak öcsinél a Nurofen vált be inkább.
2013. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szerencsére nekünk még nincs láza csak meg van fázva és ezt a 2 javasolta nem receptre írta fel hanem külön papírra. csak nem tudtam hogy melyik a jobb. köszönöm mindenkinek a válaszát.
2013. szept. 20. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Nurofen.De csak az epres jó a narancsos valami borzasztó ízű-kóstoltam.Nálunk nyomatékosan kérni kell a patikában, hogy eperízű legyen,ha nem teszem automatikusan a narancsost adják.
2013. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát párom a panadolt kapta majd meg látom hogy ízlik és hat e neki.
2013. szept. 20. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi panadolt használunk, teljesen jó. Sokszor átfut az agyamon, amikor lázas, hogy nehogy megmakacsolja magát én ne vegye be, de mindig tátogatja rá a kis száját, a férjem meg is jegyezte, hogy ennyire szereti?! :)

És hatásos is persze...úgyhogy mást ki se próbáltunk, nem is szándékozok...

2013. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!