Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a Libero nem valt be,...

Ha a Libero nem valt be, melyik pelust ajanlanad pufibb babanak?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak Liberot vettunk es veszunk, tokeletes neki, de o egy atlagos meretu gyerek, inkabb vekonyabb. Most a 4,5 kg-os kislanyomnak keresek pelust, a Libero bevag a combjanal, a nagyobb meret is. Pamperstol kicsit tartok, mert aloe veras es allergen lehet (kisfiamnak kiutesei voltak tole), babylove mintha szinten inkabb vekonyabb babakra lenne. A huggies tok jo volt, de megszunt...

Mit ajanlanatok, minden velemeny erdekel.


2013. aug. 31. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
én a pamperst mondom de a premium care-t,nálunk a kezdetektől bevált,kisfiam is pufókabb,most 7 hónaposan majd' 10 kg,a nagyobb fiamnál mi is a liberot használtuk,ő nem volt ilyen kis dundus,dm-ben veszem 25%os kuponnal így nem vészes.
2013. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam vastag combú, erőteljes baba. Pampers jó volt neki, babylove tényleg vékony babákra van, ész egy sz.r is. Rossmann-os babydream bevált nekünk és a Bella Happy pelus. Auchan-ban szokott lenni leárazva, akkor szoktam megvenni, mert amúgy elég drága. Ezek nálunk beváltak, de nem biztos, hogy nálatok is be fog, hiszen minden babának más az igazi pelus.:) Azért remélem tudtam segíteni.
2013. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!:) En is a Pamersre gondoltam, kis csomaggal kiprobalok egyet, hatha.
2013. aug. 31. 16:39
 4/10 gabszem ***** válasza:
nekünk a libero és a pampers vált be az elején. később a babylove.
2013. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiamom.is van mit fogni. Mi is pamperst használunk. Nem vágja sehol ráadásul sokat bir. Dm -ben szoktam venni úgy hogy kiváltom a 25 és 15 % is. Így jó árban vannak. Nappalra az active babyt éjjel utazáshoz premiun care.
2013. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aldi-s Mylove pelus, jobb, mint a Pampers, árban 2400 az 50 db.
2013. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a lidl toujors is jó meg a dm-es is.DADA???
2013. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
első vagyok,szerintem a pampers premium care-nél semmi nem jobb,szinte mindent próbáltunk,legalábbis nekünk nem váltak be,vagy a feneke lett pöttyös vagy simán csak kijött a termés....a liberot anno nagyon szerettem,most hogy a premium care-t használjuk már az is olyan csörgős papírosnak tűnik az után,hiába néz ki tök jól és már nem is vastag,most kaptunk egy mega packot,alig várom h elfogyjon,a babylove-os kicsit vastag,kemény és kicsi,nekünk most 5ös kell már,ami kényelmes is.még amit hallottam a rossmannos hogy jobb,mint a dm-es,talán érdemes kipróbálni,egyszer én is ki fogom csak ott sosem járok,így véleményt sem tudok de ennél tuti nem jobb,esetleg olcsóbb.
2013. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,csak az a baj hogy ebből a dm-ben csak kis kiszerelés van,mega nincs legalábbis itt nálunk.
2013. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! A premium caret kiprobaltuk, valoban szuper (bar a fiam erre volt allergias), nem jon ki semmi, viszont kicsit bevag. Kiprobalom az activot is.
2013. szept. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!