Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Egy újszülött szobája lehet a galérián, a mi ágyunk felett? Nem fog félni?

2007. szept. 30. 16:55  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem még nincs babám, de szerintem az a legegyszerűbb, ha a kiságya a ti ágyatok mellett van amíg pici, mert ha felébred éjszaka,akkor egyből ott vagytok mellette. Aztán ha már kicsit nagyobb akkor szerintem nyugodtan felköltözhet a galériára. Gratula a picihez! :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2007. szept. 30. 17:37 Privát üzenet
Szerintem újszülöttként nem fog félni,hiszen ne érzékeli még, hogy mondjuk magasan van, inkább amikor nagyobb lesz... Szerintem csak akkor csináljátok meg, ha tuti biztonságos a fel és lejutás akár akkor ha a karodon van a pici és mondjuk sötét van, meg akkor is ha már totyogó lesz és egyedül szeretne közlekedni. Amúgy amíg újszülött tényleg aza legjobb ha a közvetlen közeletekben van a kiságy.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2007. szept. 30. 18:05 Privát üzenet

szia,

Az én kislányom 7 hetes. Az ágyikója a miénk mellett van, de mondanom sem kell, hogy nem nagyon alszik benne. Első nap amikor hazahoztuk estére betettük, de a légzésfigyelője 5 percenként megszólalt (tévesen), úgyhogy meagunk mellé vettük, hogy majd mi figyeljük a légzését. Na azóta is velünk alszik. De így könynebb etetni is, ha éjszaka felkel, és neki is nagyobb biztoságérzetet ad, hogy mellettünk van. És egy ilyen apróságnak még az a legfontosabb, hogy a szülei megnyugtató jelenlétét érezze.

Félni biztos nem fog a galérián, de a ti jelenléteteket sem fogja érezni, ami szerintem nagyon fontos, hogy szoros kapcsolat alakuljon ki a baba és a szülei között. De ez csak az én véleményem. Én semmi esetre sem tudnám elképzelni, hogy egy ilyen pici bébit külön helyiségbe tegyek éjszakára. Tuti, hoyg nem tudnék aludni 1 percet sem. Sok sikert a bébihez és jó egészséget kívánok. :)

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2007. okt. 12. 15:22 Privát üzenet

szia!

nekem 2 gyerekem van.

a baba biztosan nem félne ott egyedül mert azt szokja meg inkább te fogsz nagyon elfáradni minden eteéskor vagy síráskor mászkálni hozzá.nekem mindkét kicsim a mi szobánkban aludt és még alszik is:)

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2007. okt. 26. 15:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik mosópor jó az újszülött baba ruhájának mosásához? A Dreft sensitive jó? Milyen az illata?
Egy újszülött babának mikor hullik ki a nem végleges haja és azután mikor nő az eredeti? És a szem színével mi a helyzet?
Ha újszülött van a háznál, akkor macskát lehet a közelébe tartani? Egyébként a macskám beszokott jönni a lakásba, de félek h esetleg valamit elkaphat tőle a pici! Vélemény? Egy 26 hetes kismama!
Körül belül hány pelenkát használ el egy újszülött egy nap?
Újszülött babátokra milyen ruhát adtok lentre ha sétálni viszitek most ebben az időben?
Concord Ultimax 0-18 típusú autósülést ténylegesen meddig használtátok? Valóban jó újszülött kortól 3-4 éves korig? Nem lesz kicsi ez már 3-4 évesen?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!