Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy újszülött szobája lehet a...

Egy újszülött szobája lehet a galérián, a mi ágyunk felett? Nem fog félni?

Figyelt kérdés
2007. szept. 30. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs babám, de szerintem az a legegyszerűbb, ha a kiságya a ti ágyatok mellett van amíg pici, mert ha felébred éjszaka,akkor egyből ott vagytok mellette. Aztán ha már kicsit nagyobb akkor szerintem nyugodtan felköltözhet a galériára. Gratula a picihez! :)
2007. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem újszülöttként nem fog félni,hiszen ne érzékeli még, hogy mondjuk magasan van, inkább amikor nagyobb lesz... Szerintem csak akkor csináljátok meg, ha tuti biztonságos a fel és lejutás akár akkor ha a karodon van a pici és mondjuk sötét van, meg akkor is ha már totyogó lesz és egyedül szeretne közlekedni. Amúgy amíg újszülött tényleg aza legjobb ha a közvetlen közeletekben van a kiságy.
2007. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

szia,


Az én kislányom 7 hetes. Az ágyikója a miénk mellett van, de mondanom sem kell, hogy nem nagyon alszik benne. Első nap amikor hazahoztuk estére betettük, de a légzésfigyelője 5 percenként megszólalt (tévesen), úgyhogy meagunk mellé vettük, hogy majd mi figyeljük a légzését. Na azóta is velünk alszik. De így könynebb etetni is, ha éjszaka felkel, és neki is nagyobb biztoságérzetet ad, hogy mellettünk van. És egy ilyen apróságnak még az a legfontosabb, hogy a szülei megnyugtató jelenlétét érezze.

Félni biztos nem fog a galérián, de a ti jelenléteteket sem fogja érezni, ami szerintem nagyon fontos, hogy szoros kapcsolat alakuljon ki a baba és a szülei között. De ez csak az én véleményem. Én semmi esetre sem tudnám elképzelni, hogy egy ilyen pici bébit külön helyiségbe tegyek éjszakára. Tuti, hoyg nem tudnék aludni 1 percet sem. Sok sikert a bébihez és jó egészséget kívánok. :)

2007. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

nekem 2 gyerekem van.

a baba biztosan nem félne ott egyedül mert azt szokja meg inkább te fogsz nagyon elfáradni minden eteéskor vagy síráskor mászkálni hozzá.nekem mindkét kicsim a mi szobánkban aludt és még alszik is:)

2007. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!