Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem ilyen hidegbe...

Mibe öltöztessem ilyen hidegbe a kinti sétákhoz a 3 és fél hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Itt bent is csak 20 fok van,sokszor hideg a keze,pofikája. Ma rajta van egy body, rugi, nadrág és egy pulcsi. Ma mikor kimentünk sétára ráadtam egy kötött felsőt még, sapkát, beterítettem takaróval. Ez ugye nem túlzás? Az overall a mínuszokba kell majd rá? Bocsi ha tudatlan vagyok de első babás vagyok :) Köszönöm a válaszokat
2013. szept. 20. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Így jó kintre vagy egy vékony overál.

De bent nem fűtesz hogy csak 20 fok van?? Az egy kicsit hideg ilyen picire!!

2013. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy hideg de társasházban lakunk és nem indították be a fűtést :( Hősugárzó az van, megy is de az is csak addig használ míg megy.
2013. szept. 20. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ahogy öltözteted.

A 20 fok egyáltalán nem kevés, én decemberben szültem, 20-21 fok volt végig a szobában itthon.

Ez a nagy meleg mánia Magyarországon divat.

Angliában pl. vígan elvannak a kisbabák 18-19 fokos lakásban is, mivel ehhez vannak szoktatva.

Nem is egészséges a nagy meleg.

2013. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 20 fok nekem is kevésnek tűnik, de én nagyon fázós vagyok. Persze tudom szoktatás kérdése.

Egyébként nem mindegy, hogy mikor sétáltok kora délután nagyon jó idő volt, délelőtt nem annyira. Szerintem nem túlzás ahogy öltözteted.

Mikor az én kisfiam volt ennyi idős, mi nagy hasznát vettük egy vékony overallnak, kényelmesebb is, derekát is melegen tartja.

2013. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!