Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem ilyen...

Hogyan öltöztessem ilyen tavaszi időben a kislányom?

Figyelt kérdés
10-15 fokban 6 hónapos babára elég alulra harisnya, nadrág + kiscipő, fölülre meg hosszú ujjú body, pulcsi és kabát? Vagy akkor még tegyek a lábára takarót? Eddig overálban voltunk, de most már sokallom!
2009. márc. 14. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Az én kisfiam is 6hónapos:D,én adok rá egy rövid ujjú bodyt rá egy pulcsit és kicsit vastagabb kabátot+sapi(vékonyabb),alúlra meg harisnya(vékonyabb) arra rá egy zokni,kiscipő,meg egy bélelt naci és még betakarom.Ha már 15-20fok lesz már nem takarom be,de míg ilyen szélsőséges az időjárás szerintem elfér rajta a takaró.Az én kisfiam szeret a kocsiban aludni,így nem mocorog annyit.

Üdv:6hós baba anyuja

2009. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy öltöztettem ma föl a kislányomat, ahogy te írtad (rövid ujjú body volt rajta a pulcsi alatt). Nem takartam be. nálunk még a szél se fúj. Nagyon jól érezte magát, egyáltalán nem fázott. Ő is 6 hónapos.
2009. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!