Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3hét mulva születik meg a...

3hét mulva születik meg a kislányom. Mibe öltöztessem öt? Most megyek venni neki még pár ruhát.

Figyelt kérdés

Kb 26-29fok van már most a lakásban! :(

Nem tudom mit kell rá adni ilyen melegben!

Elsö babám lesz!

Köszi a segitséget!


2012. máj. 5. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
rövid ujju body és kantáros vékony rugi, vagy nacika vékony zoknival. az a lényeg hogy a kisbabát 2-3 éves koráig mindig egy réteggel többet adj mint ami rajtad van. ha kiviszed sétálni stb, kalapot tegyél, és ne fujja ki szél a szemét a fülét, de nem kell beöltöztetni. az én fiam 2 éves lesz a legnagyobb melegebb napon született 2010-ben juliusban és a korházban csak rövid ujju bodyban volt és egy vékony lepedövel volt betakarva igy is izzadt, itthon meg vékony lepedö volt a takaroja és r.ujju body, kis naci vékony éjszakára vékony hálozsákban volt és vékony hosszu ujju rugiban.
2012. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tesco, szuper pamut rugi body csomagokat lehet kapni jó áron!

De a neten is vehetsz kezdő baby ruhacsomagokat 100-150 Ft/ db ha csomagban veszed. Mindenkèpp kell hosszú ujjú, és rövidújjú neki+ háromneyedes és rövid naci.

2012. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, sok ruhát ne vegyél mert 2 hetente kinövi:) body rugi elég 5-6 db, pisil lesz kimosod, én vettem sok sok ruhát felét nem adtam rá, meg volt mire kivasaltam kinötte.
2012. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Okés :-) köszönöm!

Én is rövid+hosszú újjúra badyra gondoltam,vékony kis nadrággal vagy cica nacival! Meg vannak vékony rugdalózóink is,talán az is jol jöhet!

56-os badyt kell vennem egy jo párat,rövidböl van 7db,hosszúból meg 3..szóval ezekböl kell még böven,plane hogy picike baba lesz,igy fogjuk hordani egy darabig!

Most a 37.hétben vagyok,és 2700gramm a baba,1héttel kisebb mint kéne lennie!

2012. máj. 5. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a súlybecslésre lehet-e adni, nekem kedden 2800-gr-ra becsülték, 2 nap múlva 3400 gr-al született XD
2012. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Babi0906 ***** válasza:

Én is 3 hét múlva szülök ha minden igaz :)

Próbáltam réteges ruhát összeállítani a hazahozatalra.Itthon meg végül is body meg kis nadrág.inkább a mérettel vagyok bajba,nem mertem sok ruhát venni mert hát ki tudja jók lesznek-e rá az 56-os ruhák :)

2012. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!