Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent via poharat érdemes...

Avent via poharat érdemes venni? Nektek van?

Figyelt kérdés

Lassan 6 hónapos lesz a kislányom és elkezdek neki főzni. Érdemes beruházni ilyen Via poharakra? Vagy megteszi pár darab 2,5 decis Curver dobozka is?

Főzeléken és anyatejtároláson kívúl mire jó az Avent Via pohár?


2013. szept. 20. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van és nagyon szeretem. Szerintem érdemes megvenni.

Én fagyasztani is szokta m benne a babónak :)

2013. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is van 6 darab, amikor született a fiunk, akkor kaptuk ajándékba. Nagyon szeretem mert sok mindenre jó, én régebben 1 adag tápszert is tároltam benne ha mentünk valahova. Most főzeléket eszik belőle. De én is fagyasztottam le benne kaját.
2013. szept. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van biza. Főzeléket szoktam benne fagyasztani, régen anyatejet. Most már inkább arra használjuk, hogy beletesszük az aprópénzt, és jó hangja van, ha rázzuk. Szerintem bármilyen másik kis doboz is jó, az Aventnél nehéz tisztítani a fedél peremét. Talán 8 vagy 10 darab volt ajándékba a mellszívóhoz, 3-at használtam belőle, egyet a cumisüveghez, és kettőt főzelék tárolására. A többi vadiúj. Szóval örülök, hogy nem külön vettem meg.
2013. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem rosszak, de szerintem ugyanerre a célre tökéletes egy bébiuételes üveg, vagy más kis fedeles pohárka is... és valóban, a kupak peremeit nehéz tisztítani! Mi is ajándékba kaptuk, én nem vettem volna külön, szerintem felesleges pénzkiadás valamiért, aminek van márkája, de ugyanaz a funkciót tölti be mint egy s,ima dobozka...
2013. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor nem veszek 3-4 ezerért. Megteszi a pici Curver dobozka is 2db/350 Ft.

Mivel az aprópénzes változaton kívül másra nem igazán lehet használni.

Veszek 4db Curver dobozt annyi elég lesz főzinek, gyüminek. Múlt hét óta tápszeres, csak elalvásnál van szopi, szóval tejet se tudok benne tárolni.

2013. szept. 21. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Két gyerek használta, megérte az árát.

Ez passzolt a pumpához, kézbe is illik, fagyasztottam is benne, nagyon univerzális, mindig ebben visszük a gyümölcsöt, rágcsát sétához, a cumikat stb. Könnyű tisztítani.

2013. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
epp curver dobozkaim voltak nekem is:) az elso honapokban rengeteg tejet lefagyasztottam,arra is ezeket hasznaltam (kb 4 liternyit 200, 400 ml dobozkakban), nagyon jol zárnak, tudtam sterilizalni, hibátlan maradt a tejci is... most pedig ha tobb bébikaját készitek, arra is tokeleesen megfelelnek, és árban toredéke az aventnak...nem gyoztem volna az aventtal:(
2013. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!