Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kapott gyermeketek 1....

Mit kapott gyermeketek 1. szülinapjára?

Figyelt kérdés
közeleg a szülinap,ötleteket gyűjtök.:)
2013. szept. 21. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Tricikli,ruhák,fisher price pancsi manók, fisher price süti faló, formakirakó teknős, fisher price zenélő bili, fürdős mesekönyv,marokra fogható zsírkréta. Sokat késöbb tud majd használni de ezek nagyon jó ajándékok voltak.
2013. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

A kérdésem az lenne, h az előző hozzászóló F.P. ügynök esetleg? :-D

Az ötletek jók, de a márkához nem ragaszkodnék.

A kisfiam novemberben lesz 1 éves.sac Az én ötleteim: Ugráló csacsi, építőkocka, kisautó, mini laptop, hinta, kiscipő.

2013. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:v ez jó..:D

Nekünk van fp zebránk,fp bödön,fp pancsimanók ezek közül amiket írtatok ja meg fp t.kutyus.

Az én lányom Nov.12.-én lesz 1 éves..:)

2013. szept. 21. 12:14
 4/9 anonim ***** válasza:

triciklit, játék konyhát, fp-os kutyaházat, formabedobót, hintát, ruhát, mesekönyvet, törölközőt, lego duplot (állatkerteset).

Ami még eszembe jut, h lehetne, az golyópálya, fp krokodil, játék baba, hintaló...

2013. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Triciklije van,bébitaxija is,golyópályája is..:/

Babakonyhát karácsonyra kap.

2013. szept. 21. 14:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Hi, az én kislányom nov. 13-án lesz egy éves, de még nem is törtem azon a fejem,hogy mit kapjon szülinapjára. :) Remélem sok játékot kap a rokonoktól. :) Hát ebben a kérdésben segíteni nem tudtam neked, de én is kíváncsi vagyok, milyen ötletek születnek. :) Az tuti, hogy egy saját készítésű tortával lepem meg (cukrász a végzettségem), a többi passz. :D
2013. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jah 6os vagyok, még annyi, hogy készülök egy kis rövid videó összeállítással a videóiból és képeiből is, amit majd a rokonok megnézhetnek, és ha megnő majd ő is nézheti. :D
2013. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nemvagyok fp ügynök nagyon poénos. Mindenki ezt vett.
2013. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lánykám is novemberben lesz egy éves, én tanulószéket vettem neki (nagyon jó áron sikerült most :) ) ezen kívül gondoltam vmi jó kis fürdőjátékra, nagy gumilabdára, formabedobóra! Ő imád mindent ami zenél, és gurul! Közel van a szülinap a karácsonyhoz, így dupla agyalás :)
2013. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!