Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot kapott a...

Milyen ajándékot kapott a babád az első szülinapjára?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Tőlem semmit, mert nincs rá pénzünk, viszont a nagymamája vett neki egy aranyos formabedobós játékot.
2013. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudj meg azért,amit írok,de... Pár száz forintért is lehet kapni játékot,de max. 2000 forintból már egy jobbat is tudsz vásárolni akár,a GYEREKED LEGELSŐ születésnapjára. Nem kerül többe,mint egy havi internet előfizetés... Én elhiszem és tudom,hogy sokan sajnos tényleg olyan helyzetben vannak,hogy pár száz forint kiadást sem engedhetnek meg maguknak,de ők nem itt neteznek.
2013. szept. 4. 22:45
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ez jutott az eszembe, hogy keret nem volt rá, de internet az van. Inkább akarata nem volt az elsőnek, nem pénze.


A mi kisfiúnk sok mindent kapott, persze nem mindet tőlünk. Kapott padot székkel, plüssöket, baba taxit, zenélő játékokat stb.

2013. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tőlünk triciklit és ruhákat kapott. Anyukámék cipőt vettek neki (együtt vettük, ez volt az első cipője), anyósoméktól játékokat, dédiéktől szintén ruhákat kapott. Barátnőm tortát sütött neki + barátoktól kapott még apróbb játékokat (plüssöket, kisautókat).
2013. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

2000 forintból nekem 4 napig kell enni...

Látom, kár volt válaszolnom, ha ennyi gazdag rosszindulatú ember van itt, akik lenézik a szegényeket :((

2013. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szintén első szandálját kapta, aztán még plüss pacit, babát, gumi ugráló csacsit, tőlünk meg tanuló kutyust kapott és sátrat tele műanyag golyókkal, amiket lehet kidobálni a sátorból a lyukon. Ezt nagyon szereti azóta is, na és tele a ház "golyikkal", minden este szedegetem őket a ház minden részéből, de nagyon szeret a golyikkal játszani. :) Azért este néha szidom magam a sátras-golyis ötlet miatt!!! :)
2013. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi még előtte vagyunk, de valamilyen programra szeretnénk elvinni, esetleg egy gyerekkoncert vagy más ilyesmi, itthon az ünnepléskor lesz egy finom torta, amiből ehet ő is, és egy saját kezűleg készített ajándékot szeretnénk még adni, (nincs még meg pontosan, hogy mit, gyűjtöm az ötleteket).
2013. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi muanyag hazikot vettunk imadja:))) ki be maszkal meg kukucskal az ablakon :) szereti nagyon mamaktol dediktol zenelos epitos jatekokat nasikat :)
2013. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Kinyomtattam neki 24 fényképet rólunk, a családról, az állatainkról, és azt betettem egy fényképalbumba. Rongyosra olvasta, azt volt a kedvenc könyve egészen addig amíg szét nem hullott. A húga ugyan ilyen könyvet kapott az első szülinapjára, szintén teljes a siker.
2013. szept. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves válaszoló,senki nem nézi le a szegényeket!!! De akinek a gyerekére nincs pénze,arra meg van,hogy internetezzen,az ne sajnáltassa már magát,hogy 2e ftból 4 napig eszik. Az ilyenektől áll a szőr a hátamon. Én is szeretnék valami saját kezű ajándékot is adni neki,meg mellé még valamit,nem tudom. Színes golyikat :) biztos,hogy nem,van egy tucat pici,műanyag labdája és már történt velem baleset ezek miatt :D a házikó is jó ötlet,úgyis szeret bújócskázni. Köszönöm még egyszer!
2013. szept. 5. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!