Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jön postai küldemény a...

Mikor jön postai küldemény a DM-babaprogramtól?

Figyelt kérdés
Lányunk születése előtt regisztráltunk 1 üzletükben,az eladó azt mondta postán is küldözgetnek ezt azt.És ezt írják neten is meg a kuponfüzeten amit akkor kaptunk.Ez több mint 3 hónapja volt.De nem kaptam még semmit se postán se e-mailben.
2013. szept. 21. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
kb 6 hónaposan.
2013. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi.És csak kuponfüzet vagy mást is kapunk?
2013. szept. 21. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Változo, nekem asszem voltak benne vmi minták :)
2013. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor még várok pár hónapot erre. :-)
2013. szept. 21. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nekem újra kellett regisztrálnom mert nem voltak jók az adatok. eddig még én se kaptam semmit pedig 5hónaposak vagyunk.
2013. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Irtam h 6 honap körül, ugyh mivel 5 hosan vagytok nektek is várni kell egy kicsit....


Amugy a pulton nagyon sok a kedvezmény amit ki lehet nyomtatni. Szoktátok nézni?

2013. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen én szoktam,de ami számunkra eddig használható is volt az a liberós.Ezek milyen gyakran frissülnek? Csak mert mióta regisztráltam ugyanazok vannak. :-(
2013. szept. 22. 13:05
 8/9 A kérdező kommentje:

És azt tudja valaki mik azok a kuponok amik az infopulton vannak kifüggesztve?

Siófokon legalábbis ott egy kuponfüzet,meg nem néztem még mivel nem tudom miért van ott,de kíváncsi lennék.

2013. szept. 22. 13:09
 9/9 anonim ***** válasza:

2-3 havonta frissül...

Azokat pontért lehet venni. Az 50pontosra råmész a pulton kinyomtatod levon 50 pontot a papirt odaadod a pénztàrnàl és kapsz egy olyan kifüggesztt kuponfüzetet. a 150 pontos ugyanigy csak 150 pontodba kerül. A pontjaidat meg kiirja a gép.

2013. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!