Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 napos babám szinte egész...

7 napos babám szinte egész nap alszik kb mikor lesz az, hogy ébren lesz egy kicsit hosszabb időre?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
pár héten belül. örülj neki hogy alszik, egyik barátnőmék épp azzal szenvednek hogy születése óta ax 1-2 órát alszik naponta a kisfia na meg ha sétálnak, de ha nincs séta nincs alvás sem,, éjjel alszik rendesen. Ök sokat aggódtak emiatt hogy ez nemn normális de aztán megnyugtatták őket hogy de az scak ö ilyen baba. Ha választani lehet inkább aludjon mint ne, persze ha nincs aluszékonységa sárgaság miatt, ezt azért figylejétek, avgy ha nem kelne fel enni magától az sem jó.
2013. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Időközönként azért felkeltem enni meg inni, meg tisztába teszem, de amúgy sokat alszik, igen van egy kis sárgasága, de ez normális. :)
2013. szept. 22. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam 1 hónapos koráig csak enni kelt fel és a nap 24 órájából egyszer volt ébren másfél órát. de azért így is elfáradtam, mert 2 óránként evett.

Tényleg örülj hogy alszik, de azért enni keltsd fel, a sárgaság is hamarabb elmúlik.

2013. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki:)

Egyébként, ha eszik rendesen, nem sárga akkor nem gond szerintem:)

Nálunk 1 hétig volt a "demo" verzió, utánna meg örültem, ha 40 perceket aludt:)

2013. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!