Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hetes babám hasfájással...

Mperat kérdése:

5hetes babám hasfájással küzd, kipróbáltuk a BioGaiát meg az Espumisan-t. Ezekről kérném a véleményeteket, vagy ha van valami hasznos tippetek. Ti mit tettetek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biogaia vált be nekünk, de legalább 10 napig kell folyamatosan használni hogy hasson, ne váltogassátok rövid időn belül a cseppeket. Egyébként nincs csodaszer, majd kinövi.
2013. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én Infacolt adtam a kisfiamnak.Nem azt mondom,hogy minden alakalommal segített,de többször,mint más hasonlók..Egy próbát megér.
2013. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi is 5 hetesek vagyunk és espumisant használunk. nagyon jó! minden étkezéskor adunk neki kb 10-15 cseppet. evés után pedig úgy alszik el, hogy a lábait felemelgetem, masszírozom. Így megnyugszik és rövid időn belül rotyogtat is rendesen. Annyira megszerette ezt a lábmasszírozást, hogy van hogy magától emeli a lábát evés közben. Kitartás!
2013. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Infacol.... csak ajánlani tudom

1 nap alatt jobb lett a helyzet a babámnál !!!

Plusz amikor fürdettem akkor a meleg vízzfl locsoltam a hasát,és maszíroztam közben

2013. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kösy csajok,remélem lassan elmúlik mert olyan rossz h szenved és nem tudok rajta segíteni
2013. szept. 23. 13:08
 6/13 anonim ***** válasza:
nekünk infacol és biogaia volt, a biogaia 10 nap, két hét (egy üveggel kb 4 hétig tart), hát, nem tudom hogy az mennyire használt, de egyre kevesebb lett a hasfájás, hétről hétre. Állítólag van egy mélypont, 7-9 hetes kor körül, nekünk legalábbis volt, de utána gyorsan jobb lett :) kitartás...10-12 hetes korára remélhetőleg jobb lesz, addig meg ki kell bírni valahogy. Ja, és szélcsövet használtam, mértékkel, de azt sem vettem elő 3 hós kora óta :)
2013. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi is sok mindent próbáltunk, amiket írtál azokat mindet...

Ami nekünk bevált az a Baby Calm cseppek volt! Én csak ajánlani tudom!

2013. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2013. szept. 23. 14:15
 9/13 Erus76 ***** válasza:
Normaflore, a fent említettek egyik sem vált be.
2013. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
1 hónapos kortól lehet adni a Baby Calm cseppet. Nekünk bevált.
2013. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!