Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik és iszik a...

Miért nem eszik és iszik a lányom?

Figyelt kérdés
8 hónapos múlt a lányom, 5,5hónapos koráig csak szoptattam de mivel már sokszor nem akarta elvenni a cicit elkezdtem hozzátáplálni, most már csak éjjel vagy már akkor sem akarja elvenni. De azon kívül is csak etetésenként pár kanál ételt hajlandó elvenni és inni sem akar max. 3 decit vesz el, már próbáltam inni és enni is egyaránt kínálni mindent de az sem segít. Orvos men segített annyival elintézett, hogy neki ezek szerint annyi elég. Cebiont adott azt szedi de nem segít semmit. Éjjelente is nagyon nyugtalan, foga még nincs.
2013. szept. 23. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fogzik, esetleg emiatt bujkál benne valami...Nálunk anno már ilyenkor ez volt! Hol evett hol nem, mint a mesében...:S Attól, hogy nem látod, még feszítheti az ínyt, zavarhatja! Az is lehet, hogy nem lesz nagy evő sosem, ennél azért többet fog enni, de lehet, hogy mindig kevesebbet, mint a társai! Akkor valóban rá kell hagyni, tömni nem lehet! Kínáld meg napi 5-ször, mást nem lehet tenni, ha igényli enni, és inni fog!
2013. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak sajnos elég nehéz elhinni, hogy napi pár kanál étel elég, ma szerencsére már jobban evett és ivott is jó kedve is volt, egész nap nevetett meg sikítozott!
2013. szept. 24. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!