Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem kész tejpépet ad a...

Aki nem kész tejpépet ad a babájának, hanem saját kezűleg készíti - tejbegríz, tejberizs - milyen tejből, tápszerből készíti?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kecsketejből csináltam neki a tejbegrízt. Ekkor volt olyan 7 hónapos.

Neked mennyi idős?

2009. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én fagyasztott anyatejből csináltam párszot.

8 hónapos lesz pár nap múlva, még csak 1x eszik mást.

2009. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előző

Nem tudom melyik a jobb a kész tejpép, vagy ha csinálok tápszer+rizspehely/grízpép, talán ha én csinálom, ezen már gondolkodtam.

2009. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5 hónapos múlt. Még csak gyümit adtam neki. Inkább tájékozódom még. Azt gondolom, hogy a tápszert nem lehet főzni. Tejet nem lehet nekik adni. A bolti pépek pedig k..va drágák, pláne ha rendszeresen kapják. Amúgy is régimódi vagyok. Inkább én főzök.
2009. nov. 6. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp te akarod főzni neki, akkor lehetőleg ne tehén és ne kecsketejet használj hozzá. egy éves kor alatt egyik sem adható csecsemőnek. Ha van lefagyasztott anyatejed akkor abból csináld, ha nincs akkor inkább írasd fel receptre a háziorvossal, és add neki csak heti 1-2 alkalommal. eü-s
2009. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!