Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat árthatok vele? 5 hónapos...

Sokat árthatok vele? 5 hónapos kislányom imádja a tévét, vasárnap reggel mindig mesét néznek az apukájával. Lelkiismeretfurdalásom van miatta, hogy kárt okozunk neki. Szerintetek napi pár perc megengedett?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én próbáltam számítógép és tv mentesen csinálni vele a napokat egész sokáig sikerült is,de annyira tetszik neki a villódzás meg afények meg színek hogy szinte kitekeredik ha a tv-vel egy szobában van.De nem zárhatom be csak az egyik helységbe.Pedig tv ellenes vagyok.Szerintem árunk vele,de pár perc talán...Ne legyen túl közel és csak olyan menjen ami gyereknek való tényleg.7 és fél hós anyuka
2009. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az enyém is nézi....De muszàly volt hagyjam,mert amig pl wc-re mentem,hogy ne sirjon elkellett foglaljam valamivel.Mostanàban nem érdekli annyira ,ugyhogy nem lett függö szerencsére.A lényeg hogy ne reggeltöl estig,és ne közelröl!
2009. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. nov. 6. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!