Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez szájpenész? Kép lent.

Ez szájpenész? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap vettem észre úgy igazán. Este fürdés után letudtam törölni neki, de ma reggelre még csúnyább lett. Ha felnagyítjátok a képet jobban látszik. Az a baj hogy önszántamból nem merem kezelni neki, nem tudom hogy szájpenész-e. De az orvos csak holnapután rendel. Nem lesz komolyabb baj ha addig várok? Vagy kezeljem szájpenésszel?


2013. szept. 24. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal a szájpenész a nyelven ill. a nyelv két oldalánál jelenik meg, sztem ez nem az, bár én nem nagyítottam ki a képet, de az nem így néz ki. Orvos azért nem vagyok, készpénznek ne vedd amit mondok, ha szájpenész is, nem lesz tőle holnapig baja, sőt. Ha kezelni akarod, akkor tekerj az ujjadra egy gézlapot és ha van boraxos glicerined ami kimondottan erre van, tégy a gézlapra belőle és töröld át a száját, ezt valaki fültisztíó pálcikával csinálja. Nekünk is volt szájpenész, de sztem ez nem az.
2013. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az.

Az en nagyobb lanyomnnak olyan durva szajpenesz fertozese volt hogy a rozsamez mar nem is volt eleg, gyogyszerz kellett kapjon. Meg a punijan is kijott...

Az orvos mondta hogy a punijan levo "sebek" attol vannak nem magamtol talaltam ki. Meg mielott valaki hulyenek nezne....


Amugy ha rozsamezzel evesek utan mindig kitorlod a szajat nagyobb az esely h hamar elmulik. Sot kend be cicid ha szopik vagy a cumisuveget ha nem. Cumit sterilizalni mert visszaszedi.

Rozsamezzel kenheted doki nelkul is. Semmi baja nem lesz.

2013. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. Vagyok, azt elfelejtettem hogy a kislanyomnak bizony ott elol is volt sot a szajan ket oldalt es a szajpadlasan is;((((

Borzaszto volt:((( nagyon nehezen masztunk ki belole!;(

Es ha nincs kezelve bizony ez egy nagyon fajdalmas dolog:((((

De ne aggodj.kenegesd.artani nem fogsz a kicsinek!;)))

2013. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!