Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy újszülöttnek milyen teát...

Egy újszülöttnek milyen teát adhatok?

Figyelt kérdés
Másfél hetes a babám, sajnos a tejem még nem indult meg teljesen, csak kevéskéket tud szopizni...:( Mivel szeretnék minnél kevesebb tápszert adni, gondoltam kipróbálom, hogy a teát megissza-e, sokan ezt tanácsolták (a vizet nem issza meg). Szerintetek ha macsek baba teával próbálkozom az jó? Elvileg az bármilyen életkorban adható...
2013. szept. 25. 11:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! A teától nem fog jóllakni. Ha nem elég a tejed, pótold tápszerrel. De próbáld minél gyakrabban mellre tenni, az segíthet, hogy több tejed legyen.
2013. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia


Én is össze-vissza ittam már az összes tejfakasztó teát, rántott levest, madártejet amit csak mondtak, de a végén csak és kizárólag ezek segítettek.

- napi 5-6 liter folyadék (bármi amit szeretsz /no persze ha lehet ne cukros löttyök/...én a végén már rosszul voltam a folyadéktól

- pihenni, amennyit csak tudsz, hihetetlenül megdobja a tejtermelést (nálam speciel rohadt a ház)

- sokszor cicire tenni

- fejni fejni fejni (minden egyes szopi után ha csak 5 mili akkor 5 mili, legyél büszke rá)

- nem stresszelni (tudom mindenki mondja, de hidd el, nem szabad görcsölni rajta. Döntsd el, hogy lesz tejed és ennyi, és akkor lesz is hidd el)


Nagyon sok sikert és kitírtást kívánok Neked! Hidd el, az anyatejnél jobbat nem tudsz a babádnak adni.


Emellett persze én is egyet értek, hogy kapjon valami pótlót amíg be nem indul a tejed, ne éheztesd a kicsit, de csak óvatosan vele.

2013. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A tea nem étel, ha éhes vagy, Te sem vizet iszol, ugye? Arra pedig, hogy valaki a szent anyatej miatt képes éheztetni ilyen pici babát és ráadásul még másnak is ezt javasolja, inkább nem írok semmit.
2013. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát te hol hallottad hogy újszülöttnek és kisbabáknak lehet teát adni.


Újszülöttnek TILOS teát adni!!!!!!


Nem igaz, hogy nem tudsz tápszert venni annak a szerencsétlennek hanem éhezteted inkább teával.

2013. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nyugi nem adtam neki teát, és vettem tápszert...Ez csak egy kérdés volt, mégpedig azért mert valaki ezt ajánlotta...A 100000 jótanács közül amit kaptam gondoltam kipróbálom, de lebeszéltek...Marad a többi, mindenkinek köszönöm a hasznos válaszokat, kipróbálok mindent...remélem hamarosan megindul az a tejcsi...:)
2013. szept. 26. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!