Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek adhatok cumit?...

Újszülöttnek adhatok cumit? Hibázok, ha adok neki?

Figyelt kérdés
Rászoktatni nem akarom, de van, hogy csak azzal nyugszik meg.
2009. máj. 10. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Adhadsz nyugodtan, en is adtam. Igaz csak nagyon ritkan :)

Nem is szokott ra, 8 honaposan magatol lemondott! :))

2009. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem mindkét gyerekem cumizott már a kórházban is,és a kicsinek is fogok venni,nálunk bevált.
2009. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adjál neki. Én is adtam a ma már egy éves kislányomnak. Egy hónapig kellett neki, aztán elhajította. Ezután öt hónapos koráig szopizta az ujjacskáját és azóta azt sem. Önálóan elalszik, éjszaka nem kel fel öt hetes kora óta, és boldog kiegyensúlyozott kislány. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy minden az ő döntésük, mert habár picikék és beszélni sem tudnak még, van önálló akaratuk, gondolkodásuk, személyiségük az első pillanattól kezdve. Tehát a mi feladatunk megismertetni őket a dolgokkal, aztán ők meg eldöntik, hogy nekik mi a jó. Boldog babázást.
2009. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan adj neki! ugyis ő fogja "eldönteni", hogy kell-e neki később. Az én fiam csak az elalváshoz kéri a cumit, de sokszor már félálomban kiesik a szájából és utána már nem keresi. néha utazáskor a szájába nyomom, úgy jobban elvan, de igazából ott is csak akkor kéri, ha álmos. kis korában, mikor született, nagyon cumis volt, nevettünk is magunkon a férjemmel, hogy már egy hetesen cumival akarjuk elhallgattatni, mi lesz ebből később:-)
2009. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
adhatsz,csak ne azt a fajtát ami a babaváró csomagban van,mert az egy különleges fajta..Ilyet még nem láttunk,de van rajta egy rész ami nagyon tetszik a babáknak,de utána másfajtát egyáltalán nem fogad el! és annak a márkának a következő cumiján már nincs is,szóval jó nagy átverés!
2009. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan adj neki, semmi baja nem lesz tőle. Ha majd már nem akarja, akkor úgyis elhagyja magától. Az én picurom pl. akkor hagyta el teljesen, amióta fogzik, az ujja sem kell neki.
2009. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!