Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendelt/használt már valaki...

Rendelt/használt már valaki ilyen pelenkát? Mennyire jók?

Figyelt kérdés

[link]


Első babámat várom és próbálok tájékozódni, hogyan lehetne gazdaságosan kihozni a pelenka-témát. Milyen diszkont pelenkát használtok?


2013. szept. 25. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
én már próbáltam hasonlót, nekem sok volt a negatív tapasztalatom.. mi pine-t használunk.. olvass utána én az interneten rendelem, ingyen ki is hozzák..
2013. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előzővel egyet értek, mi is így rendeljük, én olyan helyről, ahol ep kártyával is lehet fizetni :) Anyagilag így nem olyan durva a kiadás, de meg kell mondjam a minőségről, h nekünk sincs semmi baj vele :) Akad baleset minden pelusnál :D ahogy ennél is de ritka!
2013. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekünk sajnos nem jöttek be a diszkontpelenkát, pedig próbáltunk több félét is.
2013. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is olcsó pelusokat használunk, többfélét is, mikor melyik mint a szimpatikus. A többséggel nincs is semmi gondunk. Csak akkor ázik át, ha elfelejtem cserélni.
2013. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, megnéztem a pine pelusokat is, nem tűnnek rossznak, látom lehet kisebb kiszerelést is rendelni.

Nem találtam, hogy mik a szállítás feltételei, de akkor ingyen hozzák bárhová?

Ha valakinek van még infoja bevált olcsó pelusról, ne tartsa magában! :)

2013. szept. 25. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:

a sajátmárkás pelusokat is érdemes kipróbálni :)

nekünk legjobban a müller (beauty baby) és a rossmann (babydream) vált be.

mindkettőből lehet kapni 2 db-os próbacsomagot is.

2013. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!