Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok 16 hós babával?

Mit játszotok 16 hós babával?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
15,5 hónapos a fiam, nem igazán lehet vele leülni és játszani, mert egész nap megy, pakol, felmászik, lemászik, a kutyával játszik, viszi a kosaramat és ki-be pakol belőle szóval teljesen lefoglalja magát, meg nem ülne a fenekén. Ha mégis hajlandó velem foglalkozni, akkor lovacskázik a hátamon, labdázunk, zenére táncolunk. Igazi kis energiagombóc :-)
2013. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
szinte ugyanaz mint amit az első válaszoló írt. Annyi még hogy szeret könyveket olvasgatni, amiben sok állat van, azokat szoktuk lapozgatni és mondjuk hogy melyik milyen állat. Ő meg a saját nyelvén halandzsázva mesél még hozzá és mutogat. Pakolás nálunk is a kedvenc, szeret építőkockázni is.
2013. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most láttam egy barátnőmnél a mágnestáblát. Tök jó,rajzolgatni lehet vele. 1200 Ft körül lehet már venni játékboltban. Nekem 11 hós a fiam, de valószínűleg 1 éves szülinapjára ezt fog kapni,meg ajtófélfára szerelhető hintát. :-)
2013. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lányom 16 hós elmúlt imád legózni, kisállatokkal játszani, labdázni, a könyveket lapozva kérdezgetem mi micsoda és hol van, szereti tanulni, és érdekli! ilyenekkel le lehet kötni. Ja, meg a bújócskázással :)
2013. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiam 15 hónapos, imád rajzolni. A ceruzák pár perc után a szájában kötnek ki, de vettem neki egy mágneses rajztáblát (400 Ft), az a kedvence, engem rajzoltat, vagy ő firkálgat valamit. Meg szokott kérni hogy rajzoljam körbe a kezét. Az új favorit a memóriakártya, neten rendeltem. Kirakok kb 7-8 párt összekeverve, kiveszek 1 kártyát és simán megkeresi a párját, odaadja, és jön a következő. Ez jó fejlesztő játék is.

Képeskönyvet nézegetni kb 3 hónapos kora óta szeret, 8-10 hónaposan rámutatott dolgokra és mondanom kellett hogy mi az. Most már én kérdezem hogy hol van a nyuszi/süni/kutya/béka/porszívó stb, simán megmutat bármit (sokszor a saját testrészeit kérdezgetem, azokat is). Ezek a leülős játékai, jól elvan velük, de pakolni is nagyon szeret, játékvonatot tologat..

2013. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!