Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fajta ágyat válasszam?

Melyik fajta ágyat válasszam?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy amikor a rácsos ágyat lecseréltétek gyerekágyra, akkor milyen fajtát vettetek? Érdemes venni leesésgátlóval ellátottat? Igazából többet néztem, melyik leesésgátlós az magasabbon van, viszont a rácsos átalakítható ágyakon nincs perem körbe, azok fele olyan magason vannak. (Igazából átalakítható ágyat néztem most, ami rácsosból átalakítható és elég alacsonyan lenne utána a fekvőfelülete, nem lenne körbe perem.) Szóval ha esetleg lefordulna róla, arról kb. 30 cm magasról esne le, viszont amilyen eleven a fiam ha körbe peremeset vennék akkor sokkal magasabbról esne le. Remélem megértettétek ami igazából a problémám. Szóval? Szerintetek melyiket célszerűbb venni? Mennyire forognak még éjjel a gyerekek abban az időszakukban? KÖszi a válaszokat
2009. nov. 6. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Találtam 1-t, amiről leszerelhető a leesésgátló. Praktik 90x200-as gyerekágy, itt találod:

[link]

2009. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

A 13 hónapos lányomnak ilyen van csak más színű,tök jó mert erről ha legurul nem üti meg magát,és még én is oda tudok bújni mellé ha nyugtalan!1 hónapja használja és sokkal nyugisabban alszik éjszaka, nem üti szét magát mint a rácsos ágyba!

2009. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még ezeket találtam:

[link]

A kérdésekben Domink00 kérdi, hogy leszerelhető e a leesésgátló.

[link]

[link]

2009. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!