Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem rá 15 hós fiamat...

Hogy vegyem rá 15 hós fiamat hogy eltűrje a fején a sapkát?

Figyelt kérdés
amikor hidegebb van én már adok rá sapit!csak az a baj hogy 1 perc múlva leveszi a fejéről!félek hogy mi lesz így télen?!mit csináljak vele hogy elviselje?
2013. szept. 26. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiam sem szereti, ezért csak kötős sapkát tudok ráadni. Néha így is elkezdi piszkálni a megkötőt, de ha rászólok abbahagyja.
2013. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is azt adok rá de egyszerűen leszedi!!!hiába szólok rá nem hallgat rám :(((
2013. szept. 26. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Mi régen ilyet adtunk rájuk, ez se válik be?

2013. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Talán, ha télen majd fázik a feje, akkor nem szedi le. Jobb ötletem sajnos nincs. Talán amit a 2. linkelt segíthet, akármilyen csúnya is. A lényeg, hogy ne fázzon meg.
2013. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

:) Jó hát 20-25 éve még ilyen volt a divat, de ezt a "fazont" manapság is meg lehet kötni divatos színekből és mintával. Szerintem nem véletlen adták rájuk az ilyet, pedig simát is lehetett már kapni akkoriban is.


Nem tudom van-e kötésmintád ilyenre, de láttam már nem kötött készen kaphatót is belőle, de ezt a formát tuti nem szedi le.

2013. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na ezek pl. nem olyan retrok:


[link]

[link]

[link]

2013. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En is ilyen tipusu sapkat vettem a kisfiamnak telire hogy biztosan ne vegye le. Lehet jokat kapni, csiniket :).
2013. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kiki01 ***** válasza:
A lányom is ilyen, de amikor fázik a feje, nem szedi le:)
2013. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a kapucnis pulóver vált be.Nem szereti a bébink a sapit mert rásimul a fejére. :D
2013. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!