Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megszületik a manóm, úgy...

Ha megszületik a manóm, úgy gondolom, az anyatej mindenre jó, pl ha szomjas is azt adnám, ameddig csak tudom, vagy ez butaság?

Figyelt kérdés

Van olyan tea amit lehet nekik adni szomjúság ellen, vagy esetleg forralt víz, vagy az anyatej tökéletesen elég?

Ti hogy oldjátok meg,ha pl. elmentek sétálni,mit visztek magatokkal?(inni)


2008. júl. 4. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg szopizik, nincs szüksége másra. Az én kislányom 6 hónapig csak anyatejet kapott, ha szomjas volt, akkor is azt kért. Szerintem maximum a víz, de teát én semmiképp nem adnék. Ha hiszed, ha nem, még amikor csuklott, akkor is jött és kérte a cicit, pár kortyot :-) Amúgy 6 hónapos kora után is inkább szopott, ha szomjas volt.
2008. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, azt kifelejtettem, hogy ha sétáltunk, azért a biztonság kedvéért egy cumisüvegben vittem neki forralt vizet.
2008. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 4 hónapos mult és még 1 korty vizet sem kapott csak szopik és elég neki. Ha nagyon meleg van többször szopik van hogy csak pár kortyot. A sétát is bibirja, ugysem lehet ilyen melegben 1-1.5 óránál többet sétálni.

Csak szoptasd mert a tej mindennél többet ér és a legkényelmesebb dolog mert mindig kéznél van.

2008. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 5 hónapos, ő sem kapott még egy korty vizet sem. Ő még cumisüveget sem látott. Ha nem vagyunk otthon én akkor is mindig megoldom valahogy. Pl a Cora próbafülkéjében, utcán a padon stb..:))
2008. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:-)
2008. júl. 4. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!