Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vehetnénk...

Milyen ajándékot vehetnénk újszülött babának?

Figyelt kérdés

Második baba, így kisruhákat nem akarok venni, mert rengeteg van, fejlesztő játékok stb. minden!


Olyan "használhatatlan" ajándékra gondoltam ami a szülőpárnak lenne a születés emlékére. Kedvesség! Tippek?


2013. szept. 27. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valami apróságra gondoltál, akkor vigyél valami jelképes rágókát, szundikendőt vagy anyukának tejserkentő italt.. stb. és told meg egy szép képeslappal, amit eltehetnek emlékbe. Bonyolultabb, ha kérsz tőlük vagy titokban egy rokontól egy fotót a babáról és abból csináltatsz valamit (beteheted csak egy albumba kezdőképnek, vagy keretbe, vagy lehet nyomni már vászonra, bögrére, kispárnára...).
2013. szept. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem mindég tetszett az a fajta fénykép keret, amibe 12 kép fér, a baba első 12 hónapjáról kép.
2013. szept. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Baba napló?Lehet bele írni,és képeknek is van hely benne.
2013. szept. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fényképalbum
2013. szept. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vehetsz nekik olyan kéz és láblenyomat készítő szettet is!
2013. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fotoalbum, falra rakható fotokeret, "Okos baba" könyv, fejlesztő könyv, de hasznos a babatakaró, 2-es pelus, törlőkendő ilyesmi.

Nálunk is mindjárt születik a második baba, nem örülnék a "nagy", "vanbelőle", "huszadik", "porfogó" ajándéknak. Remélem tudtam segíteni.

2013. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én a tesómtól egy kis ezüst "csőrös poharat" kaptunk amibe a fiam neve volt gravírozva...valami ilyesmi különlegességre gondoltam, de nincs pénzem ezüstre:) de olyan ajándékra ami szép és jelképesen őrzi azt a pillanatot. Ő tipikus "tökéletes anya" nem kell neki okosító könyv.....olyan idegesítően szinte
2013. szept. 27. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!