Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szokás ajándékot adni...

Mit szokás ajándékot adni újszülött babának? Vagy szülőnek

Figyelt kérdés
Ismerősöm most szűlt, és megyünk majd hozzájuk, de gondoltam viszek majd neki(k) valamit, kis csörgőre gondoltam, esetleg cumira mert abból ugye nem elég. De hátha vannak egyéb ötletek? :)
2010. nov. 6. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Pelenka, popsitörlő abból soha nincs elég.

Valami plüss kis játék.

2010. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Cumit nem szokás ajándékozni, hisz egyáltalán nem biztos, hogy a baba cumizik.

56-62-es body, rugdalózó, de tényleg a popsitörlő és a pelenka a legjobb. Kis csörgő is jó.

2010. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ma megyünk egy ismerőshöz,én ezt vettem:1 csomag pelus,2 cs. popsitörlő,kesztyű,babakanalak,tapadó talpas babatányér,ivólé,gyümölcs.
2010. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

cumit semmiképp ne vegyél mert ha még cumizik is a baba akkor sem biztos hogy elfogad minden fajtát mert az én babám is csak egy márka bizonyos fajtáját fogadta el.

Szerintem a popsitörlő és palanka nagyon jó ötlet ajándéknak vagy esetleg kistakaró vagy textilpelus állatfigurás,ezek mindig kellennek:-)

2010. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Erdekes csomagolas.

Pelenka, popsitorlo, kis takaro, hangedli, zokni, sapka, furdetesi kremek, sampon. Nem kell tul sok. Ezeket izlesesen egy kosarba. Ha van testver, ne feletjsd el Ot se. Ilyenkor mindenki az ujszulottel foglalkozik, elfelejtik a masik gyereket. Oneki is kell egy pici ajandek. Uj mamanak mar nem kell virag, biztos sok van a korhazbol. Egy kis csoki, apanak egy bor.

2010. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én fürdetőkrémet és sampont nem vinnék, mert azt mindenki mást használ. Újszülöttnél még nem fog az anyuka kísérletezni, hogy melyiket bírja el a bőre, melyiket nem. Pláne nem a samponnal, ami meg még kényes pont is (hajmosás).

Pelenkatorta sztem nagyon jó ötlet. Meg a popsitörlő. De mindenképp kérj tanácsot, hogy melyik jó, mert vannak nagyon rossz minőségűek is. Illetve, hogy kinek melyik illata jön be, mennyire nedveset szeret stb.

2010. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy képkeretet kaptam amibe a baba 12 fényképe fér el. Minden hónapra egy! A pelus nagyon jó ötlet.
2010. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!