Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelban lakunk.11 hónapos...

Panelban lakunk.11 hónapos kislányom szobájába szeretnék hideg párásítót. Csendes legyen és ne túl drága. Tudnátok segíteni? Ajánlanátok valamit saját tapasztalat alapján? Kb.12 nm-es a szobája.

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Wolf-ban vettem, 10e ft volt, Medifit márkájú, nálunk egész éjjel megy a Fiam szobájába!
2013. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Momert van, de ilyen pici szobában nem jó, ha egész éjjel megy, mert aztán nem találod meg a gyereket a sok párától, ráadásul meg is fázhat tőle.

4-5 órát menjen ilyen pici helyen.

Mienk csendes és 12ezer ft volt 1-2 éve.

Állítható (2,4,8 óra, azt hiszem)

És az ereje is állítható több fokozatban.

Valami színek is vannak rajta, amolyan éjjeli fényként.

Most azért nem vagyok képben annyira, mert el van rakva, mert nem kellett tavasz óta és remélem még jó sokáig nem kell, remélem egészség lesz.

2013. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a mienken állítható a párásítás mértéke, így nem ködösíti be reggelre a szobát..........
2013. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor az a lényeg, hogy állítható legyen.
2013. szept. 29. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!