Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes beoltatni a babám...

Érdemes beoltatni a babám rota-vírus ellen? Nagyon drága az oltás,36. 000 ft. Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 15:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem, de ebből megint jó kis vita lesz...
2010. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert pont a legagresszívebb fajtája ellen nem véd.
2010. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gyerek orvosunk azt mondta az egész nem más mit pénzhajhászás!

Mondta hogy vagy 40 fajtája van a rota vírusnak, ez az oltás meg csak egy ellen véd!

2010. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sem érdemes. A reklám amiben azt mondják, hogy a gyerekek 95%-a... Csak kamu...

Látványos ugyan, de nagyon jól kezelhető betegség és esély se sok van, hogy elkapja.

Inkább próbáld az immunrendszerét erősíteni. Annyi sok betegség van még. Most éppen ez az amit a gyógyszergyártók felfújtak. Nem kell nekik bedőlni.

2010. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Én beoltattam de már nem biztos, hogy ha újra döntés előtt állnék újra beoltatnám!Nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez a betegség tényleg olyan nagy százalékban betegíti meg a gyerekeket mint ahogy ezt mondják!
2010. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem. Tudom, jó kis reklámja van, de ez nem egy agyhártyagyulladás pl. Persze szörnyü, mert ha megbetegszik, minden kijön belőle, magas lázzal jár és esetleges kiszáradással, ezért kerülnek a súlyos esetek kórházba. De még legalább húsz ajánlott oltást fog elédtárni a dokitok. Mérlegelj.
2010. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én "beadadtam",neked kell eldönteni.
2010. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem is volt időm elgondolkodni,mert hamar túlestünk rajta az akkor ovis gyerekem jóvoltából.

De nem hiszem,hogy beoltattam volna őket.

2010. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én beoltattam. Tudom, hogy drága, de mi így döntöttünk. Az egyik ismerősömék gyereke is elkapta és nem volt egy kellemes dolog. Szerintem ha teheted oltasdd be.
2010. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én beoltatta,a 8.kerület kellős közepén lakunk
2010. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!