Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mozdultatok ki baba...

Mikor mozdultatok ki baba mellől szórakozni max. éjfélig?

Figyelt kérdés
Hogyan oldottátok meg a gyerekfelügyeletet? Hány hós volt a baba?
2009. nov. 7. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia. 5 hetes a kislányom, van lefejt tejem, apukája maradt itthon míg én osztálytalálkozóra mentem.
2009. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 10 éves oszt.találkozóra.
2009. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Én még abszolut nem vágyom ilyesmire.

Nekem pont elég boldogság és kikapcsolódás,ha hazajön Párom és átölel,együtt vagyunk:-)és Együtt a kis CSalád:) 18 hós Kisfiú Boldog anyukája:-)

2009. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
nekem hiányoznának ..mármint ha nélkülük kéne mennem vhová..Velük teljes az Életem:-)Szerelem és Kisbabánk:-)
2009. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
kisfiam még szopcsizik,de én még nem vágyok szórakozni.Nekem pont elég öröm ha tal.unk a barátnőimmel és azok babaáivalí:-)engem ez teljesen kielégit szórakozásilag.Aztán meg hazajön Apa és együtt vagyunk,szóval nekem a CSaládom a kikapcsolódás és a Boldogság:-)főleg a 7vége,mikor Együtt vagyunk egész nap:-)
2009. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Mi is 5 hetesek voltunk amikor apával elmentünk vacsorázni,andalogni.Addig anyukám vigyázott a picurinkra.Azóta volt már pár ilyen esténk.Mi is imádjuk a lányunkat,életünk értelme,de szükségünk van a kettesben eltöltött időre is.Ettől nem hinném,hogy rosszabb anya lennék mint az az anyuci aki soha egy pillanatra sem szakad el a babájától.
2009. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hónapos a fiam, én nagyon mennék szórakozni, de csak a férjemmel együtt, viszont akkor ki lenne a gyerekkel??? Szóval eddig még nem sikerült megoldani.

Ha nektek közelben laknak a nagyszülők, akkor biztos rá lehet szoktatni a babát, hogy náluk is aludjon.

Van a közelünkben egy babaház, ahová nappal be lehet adni a gyereket (néha beadjuk 1 órára), és ha már rendesen beszokott, akkor éjszakára is vállalják. Nekünk ez a lehetőség tűnik elérhetőnek a közeljövőben.

Nálatok mi a helyzet?

2009. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsém van, mert az anyám szívesen vigyáz rá, jól meg is vannak, teljesen úgy el tudja látni, mintha én tenném.

Asszem 5 hós volt a lányom, mikor először mentem el több órára itthonról. Persze remekül érezték magukat és nem volt semmi baj, de én végig csak rá gondoltam, hogy mi lehet vele :)

Azóta néhány hetente elő van véve a mami egy-egy délutáni felügyeletre, és már többször nála is aludt a lányka. Egyáltalán nem viseli meg, jó muri neki is meg a maminak is - nekünk meg lehetőség, hogy kicsit kettesben legyünk a férjemmel.

2009. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szereti az ember a babáját! Még jó! De kikapcsolódásra szerintem mindenkinek szüksége van/lenne. Ez egy egészséges vágy.

Nekem hármasikreim vannak, és hát nem egyszerűek azért a mindennapjaim. Én sem mentem volna magamtól, de anyukám mondta, hgoy akkor most ő átjön, fogjam a férjem és menjünk el sétálni, vagy valamit csinálni egy-két órára. Vonakodva, de elmentünk, és nagyon is jól tettük. Teljesen felüdültem, újult erővel értem haza, és azóta ez többször előfordult. Sőt már egyszer lagziban is voltunk. Ja, és a legelső alkalommal úgy 8-10 hetesek lehettek.

2009. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amikor 9 hós volt a fiam akkor volt a cégnél az évadzáró buli.Nagyon jó szokott lenni,és a kolléganőim rábeszéltek hogy menjek el.Hajnali 4-ig tartott,baromi jó volt.Mivel szopizott/szopizik,ezért no alkohol!Szerencsére a lakhelyünkhöz közel volt így 5 perc alatt haza tudtam volna érni ha kell.

Azóta nagyobb a fiam 18 hós,és kéthetente egyszer az anyukákkal tartunk egy kis traccspartit este,ez kb 2 hónapja alakult ki.Rettentően jót tesz ez a kis kikapcsolódás!

2009. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!