Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Törölték azt a kérdést ahol a...

Törölték azt a kérdést ahol a babát a kukában találta a kérdező?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valószínű igen,nem találom a megfigyeltek között
2013. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De birom az ilyen kerdeseket komolyan. Vicc :-) de jot nevettem rajta. Mindjart sarokba lehetett allitani. :-). Nagyon unatkozhatott :-)
2013. szept. 29. 10:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg, mivel jelentettem! ide nem ilyen kérdések valók! és felháborított eléggé! én már találtam kisgyereket az utcán, igaz ez még annó augusztus 20.i zűrzavarban! és ezért akadtam ki ennyire! de szerintem kár is magyarázkodnom!!
2013. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyetertek veled, en is irtam neki h talaljon mas elfoglaltsagot ha nagyon unatkozik.
2013. szept. 29. 10:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradtam!!Mi történt?Elmesélnétek?
2013. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na errol en is lecsusztam... Valaki megint kamukerdest irt ki?
2013. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Óóó nem is akármilyet :-). Állította a kérdező h kutyasétáltatás közben reggel a kukában talált egy kisbabát. :-) és most mit tegyen. Tisztába tette persze hazavitte és most ertesítse a rendőrséget. Total hulyeségekethordott össze. Kiakasztott. Persze mondtuk neki h ha találszegy babát rögtön hazaviszed és a szomszédtól kérsz pelust aztán negyed óra alatt letudod a vizsgálatot a dokinál es a rendőrökkel és persze vissza haza is viheti egy kukából kiszedett csecsemőt. Nevetséges volt.
2013. szept. 29. 12:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vicc.. Minden napra jut egy elmebeteg itt.. Nem tudom hogy ez kinek es mire jo...
2013. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Unatkozo tiniknek szntem.
2013. szept. 29. 12:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly volt egy eset, amikor a Városligetben egy kukában találtak egy csecsemőt. Nos, a "megtaláló" a kollégám volt, a baba pedig már sajnos nem élt.

Engem annyira megrázott az az eset akkor, hogy hetekig az járt a fejemben és rengeteget sírtam miatta.

A kollégám is kikészült rendesen, pedig egy magabiztos 40-es férfi, neki is van 2 gyereke.

Szóval az ilyen nekem még viccnek is rossz!

2013. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!