Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának kell még...

9 hónapos babának kell még paszírozni pl. a borsót, kukoricát, zöldbabot, vagy elég turmixolni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam most lesz 11 hónapos és én egy ideje már nem passzírozom, de nem emlékszem, hogy pontosan mióta. Szerintem kb. pont 9 hónapos kora óta nem...

Szerintem próbáld meg kisebb mennyiséggel passzírozás nélkül és ha nem fáj a pocija, akkor nyugodtan turmixolhatod mostmár. :)

2013. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan turmixold. Én sose passzíroztam. Az elejétől kezdve csak turmixoltam.
2013. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 30. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
én sose passzíroztam, csak turmixoltam.
2013. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A zöldborsót nem passzíroztam, talán csak egyszer, de nem fájt a hasa tőle.

Zöldbab: Hmmm... Még mindig pipa vagyok, mert a múltkor sikerült olyan jó vételt csinálni, hogy a turmix ellenére benne maradt az összes kemény szál belőle, konkrétan ehetetlen lett. Na, akkor bántam, hogy nem passzíroztam, mert így dobhattam a kukába.

2013. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!