Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhességre utaló jelek....

Terhességre utaló jelek. Mégis negatív teszt. Miért?

Figyelt kérdés
kb egy hete derékfájásokkal, alhasi görcsökkel, szagérzékenységgel küzdök. ma csináltam egy tesztet és negatív lett. ugyan a nem várt előtt vagyok jóval.

2013. szept. 30. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már régóta szeretnétek babát akkor elképzelhető, hogy csak bebeszéled a tüneteket. De mivel még a nemvárt előtt vagy így nem is csoda, hogy a teszt még nem mutat semmit. Ha késik a mensid 2-3 napot tesztelj és addigra már fog mutatni a teszt is valamit. Ha akkor is negatív akkor már nagyon kicsi az esély, hogy terhes vagy, de amíg nem jön meg a mensid addig mindig van esélyed.
2013. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :)
2013. szept. 30. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy hete vannak tüneteid és a mensid még odébb van. Nem látod abszurdnak a feltételezést, hogy terhes van?

Tényleg nem akarlak bántani, tudom, hogy milyen babára várni, de azért gondolkozz reálisan. Terhes tünet legjobb esetben is csak a mensi kimaradása után várható.

2013. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Terhes tünetek a 8-10.héttől jelentkezhetnek.És ezek nem jelentenek semmit,ugyanis nem minden nőnek vannak tünetei...Ha jóval havi elött vagy ráadásul,akkor a teszt ki se mutathat semmit.Majd ha késik is,akkor tesztelj...De nem egy nap késés után,hanem 1-2hét,ugyanis ha pozitiv is,a 6.hét elött szívhang úgysincs.
2013. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, nagyot tévedsz. Én is biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, ennek 2 éve lassan. Menzesz előtt 4 nappal iszonyatosan szúrt a petefészkem, alig bírtam menni. Eltartott a tünet vagy 10 hétig. A cicim meg iszonyat feszült, szóval nem biztos, hogy nincs tünet menzesz előtt, inkább csak ritka.


Egyébként a nemvárt előtt tesztelni lehet, de nem jelent semmit, ha negatív. Feleslegesen aggodalmaskodsz. Várnod kell még, az is lehet, hogy csak menzesz kimaradása után napokkal mutat majd a teszt pozit. De az is lehet, hogy beképzeled, a test produkál furcsa dolgokat.

2013. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél már a mensi előtt 1 héttel minden létező terhestünetem meg volt (hányinger, hidegrázás, sírás, kaják utáni vágy, hányinger kajáktól, szédülés, mellfeszülés, fáradékonyság stb.) azzal a babámmal elvetéltem a 8. héten, de terhes voltam. A második terhességemnél szintén volt már a mensi előtt egy héttel hányingerem, de semmi más tünetem nem volt az a baba megmaradt heteken belül meg is születik. Hozzáteszem, hogy nekem mensi előtt 1 héttel már halvány, de látható volt a két csík X-epil teszten. Egész terhességem alatt a hányingeren kívül más tünetem nem volt (nem vizesedtem, nem voltam fáradt, nem kívántam kaját, nem szédültem stb.) egyenlőre csak várni tudsz kedves kérdező és majd eldől terhes vagy vagy sem. Igazából a mensi tünetek és a terhes tünetek nagyon hasonlóak így nehéz a testi jelekből következtetni, hogy mi lesz a vége (gyakori a korai vetélés is) így várni kell, valamint ha a mensis tünetekre rakódik még egy kis baba utáni vágy is akkor nagyon könnyen azt hiheti az ember, hogy terhes. Még 50%-50% a esély.
2013. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mensi előtt pár nappal már érezhetsz tüneteket, de kb csak aznap mutatja ki a teszt, mikor meg kell jönnie. a szagérzékenység viszont később jött (legalábbis nálam)
2013. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!