Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 Teszt egyik pozitív másik...

2 Teszt egyik pozitív másik negatív, ilyenkor mi van? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek. 2tesztet csináltam az egyik pozitív lett (clearblue) a másik negatív (one minute,mosolygós fejjel) Ilyenkor mi a teendő? Csináljak még tesztet? Szerintetek most mi van? :S Kb. 2-3 napja kellett volna megjönnie, elkezdett fájni a mellem mint az első babámnál, és megcsináltam a tesztet, de most nem tudom mi tévő legyek. Szerintetek?
2012. febr. 23. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a clearblue-nak hinnék. Nekem az pozi volt, x-epil negatív és terhes voltam.

3 hetes tündéri kisfiú anyukája.

2012. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csinálj egy harmadikat, de ha elmész dokihoz ő tudja tutira megmondani. A Clearblue hány hetest mutatott? Viszont Én One minute-t próbáltam mikor nem jött meg és pozitív volt,ami bejött hisz most 22 hónapos a kisfiam.


Majd írj, hogy mi a helyzet! :D

2012. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Téves negatív teszt van, téves pozitív nincs.

Sztem csinálj holnap reggel első vizeletből egy újabb clearblue tesztet.

Megy a drukk:)

2012. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
esetleg fel tudod tenni mindkettő fényképét?
2012. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kislányom 14hónapos, nála az első teszt a clearblue volt és ott halványan mutatta ki majd rá 1hétre megcsináltam a one minute tesztet és az 100%ra mutatta ki.Most is halványan mutatta ki. Nem az időzítős tesztet csináltam hanem a régit.
2012. febr. 23. 12:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj még egy tesztet! Bármikor megcsinálhatod, ha állapotos vagy, este is kimutatja! :)
2012. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Téves negatív teszt van, téves pozitív nincs"


Hajaj, dehogynincs!


Saját tapasztalat, de nem ezekkel, Maria Romed, és Medilab, és nem is egyszer. Úgyhogy elhiheted, hogy van téves pozitív.


Kérdező, tesztlej két nap múlva reggel egy 10-essel (egyik sem az), és kiderül.

2012. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én mindkét gyereknél One Minute-t vettem, a pozitívja igaznak bizonyult.

Nem tudom mennyi a hibaarányuk, de több hamis negatívról hallottam, mint pozitívról. Viszont van valami betegség, ami hamis pozitivat mutat, de remélem nem az!


szerintem fordulj orvoshoz!

2012. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy harmadik tesztet. Az lesz az igaz, amit az mutat.
2012. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A negatív teszt nem azt jelenti, hogy nem vagy terhes, csak azt, hogy nem olyan érzékeny a teszt. Tesztelj reggel elso vizeletbol, de szerintem van baba!
2012. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!