Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tüszőrepedés utáni 12. napon...

Tüszőrepedés utáni 12. napon negatív 25-ös Gabriel teszt. Azért még van remény?

Figyelt kérdés
Inszeminációm volt 16-án és 17-én. Ma reggel csináltam egy tesztet és negatív, jelenleg élni sincs kedvem. Annyi helyen olvastam, hogy van, akinek már ilyenkor is mutatta,,,meg ilyen-olyan tünetei vannak. Nekem csak a szokásos, ami mensi előtt is...
2013. máj. 28. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10 essel kelett volna próbálkoznod nem 25 sel
2013. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod kivárni hogy megjön-e, vagy sem!!!

Akkor nem ennél itt magad, hogy jajj negatív...

Saját magad stresszeled, s lehet emiatt sem jön össze...

2013. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mivel inszemes vagyok és szedek progeszteron pótlót, addig nekem nem jön meg, amíg azt szedem, így ez nem opció nálam...
2013. máj. 28. 09:24
 4/12 eszo ***** válasza:

ez még szerintem nem jelent semmit..túl korán teszteltél, ráadásil 25-össel..ez még nem biztos..

várj még pár napot!!!kicsit türelem!

drukkolok!

2013. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

inszem után 14 nappal kell a tesztet megcsinálni.

lombiknál van teszt a 12. napon, ha 5 naposakat kapnál vissza.


Szóval várj :)

2013. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valójában az is lehet, hogy 11. napon vagyok, mert csütörtöki és pénteki napon csinálták az inszemet, tehát még a péntek is játszhat, mert volt egy olyan tüszőm, ami kicsit kisebb volt a többinél.Ha így nézem, akkor péntek-szombatra nem várom...Lehet, hogy korai volt a teszt ezzel a 25-sel...
2013. máj. 28. 11:16
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem a 14. napnál előbb ne csinálj tesztet se 10-essel, se semmilyennel, ha rám hallgatsz :) Tudom, hogy nehéz, nekem 4 volt...


van persze olyan is, akinek korán kimutatja, de ezek a ritkább esetek. Ez csak arra jó, hogy szomorú legyél, és közben meg ki tudja, lehet, hogy pozitív lesz az a teszt, csak később, mert nem akkor termékenyült meg a p.sejt, amikor az inszem volt.


5ös voltam.

2013. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsot. Tudsz esetleg márkát mondani 10-es tesztre?
2013. máj. 28. 18:31
 9/12 anonim ***** válasza:

nem, mert nekem egyik inszem sem sikerült a négyből sajnos (később kiderült, hogy miért nem, szóval ezen ne aggódj) :)


így vagy megjött előbb, mint a 14. nap, vagy az intézetben kapott tesztet használtam el.

2013. máj. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mi az oka, hogy nem sikerült?Én is félek attól, hogy esetleg nem lettem jól kivizsgálva...
2013. máj. 29. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!