Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl lehet 18 hos babámnak a...

Mitöl lehet 18 hos babámnak a két kis karja kiömölve?

Figyelt kérdés
Apro piros,nem vakarja ,nem zavarja,már egész pici korátol van neki és a dr.néni nem igazán foklalkozik vele,de még a többi se akiket megkérdeztem,illatmentes anyagokat használok,de engem nagyon zavar,hogy mitöl ugyan mert akkor változtatnék rajta,olyan minha tiszta pattanás lenne föleg a éz kis válla olyan.Tápszert napi egyszer kap már csak,vagy tejpépet,rendes tejet nem kapott még,apro magvasat sem eszik.
2009. nov. 7. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

18 hósan pedig elvieleg kell a fél liter tejtermék, nyugodtan adj már neki tejet!

Nekünkn yáron azt mondta a doki, hogy érzékeny a napra, naptejre, most azt mondta-mert még mindig piros száraz foltos a lányom lába, keze és arca hogy száraz, kenjem testápolóval. Ez most bevált, azóta múlik a pattanásszerű valami

2009. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiamnak ilyen,de viszket is, a mosóportól.Amikor lecseréltem a mosóport mosószappanra,elmúlt a viszketés,és a dokitól sima gyógyszertári hidratáló krémet kapunk rá.
2009. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányom a szójafehérjére allergiás. Karján, hasán lesznek a kis pöttyök, ha eszik valamit véletlenül, kb. 10-20 órán belül jelentkezik, és mennyiségtől függően 1-3 nap alatt múlik el. (Szójalisztes kenyér, zsemlemorzsa, csokoládék, felvágottak, párizsi, virsli stb. stb. a szójalecitin nem számít)

Két éves kortól viheted allergiavizsgálatra, előtte csak a tapasztalati úton végzett kísérletezgetés vezet eredményre...

2009. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!