Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szinű hajjal született...

Milyen szinű hajjal született a babád? Mennyi idős volt amikor változott a szine? (ha változott)

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagy fekete hajjal született a fiam. 5 hósan marékszámra kezdett hullani a régi haj, alatta szőke nőtt. Röhejes volt!:) Most úgy veszem észre, hogy nyáron megint sötétedett neki egy kicsit. Most 2 éves és szőkésbarna.

2009. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Eléggé sötét barna hajjal született a kislányom (fura is volt mert mindenki szőke nálunk) és úgy 2 hónapos korától kezdett világosodni neki. Mára teljesen szőke lett.

9 hónapos.

2009. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fekete egyenes hajjal született a lányom,fokozatosan világosodott.Most 13 hós,tejfelszőke és göndör hajú:)
2009. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lányom nagyon világos barna pihés hajjal született, aztán lehullott neki ez a szőkés barna haj és sötétebb nőtt ki helyette, de ez sem sötét, hanem világos barna.
2009. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!A mi kisfiunk is sötét,dús,hosszú hajjal született.Igen,mi is csodálkoztunk nagyokat,mert az örökölt gének alapján kopasz babára számítottunk :) ...Most 10 hónapos és szőke a haja,finomszálú,mint a miénk is.Nem hullott ki neki.Szerintem fokozatosan világosodott,szinte észre sem vettük.
2009. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam sűrű sötét hajjal született.Most 3 hónapos és már túl vagyunk az első hajvágáson, muszáj volt fodrászhoz vinni :-)

Szerencsére még egy szál se hullott ki ( remélem nem is fog ), de ahogy nő neki, úgy világosodik, a hajtövei világosbarnák.

2009. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom gyönyörű fekete hajjal született. Azóta nőtt új haja,de nem hulott ki teljesen csak itt-ott kikopott. Sőt még elől a baba haja van, de már az új haja barna olyan mint az enyém, olyan fura.

2009. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: most lesz 8 hónapos a kislányom.
2009. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!