Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire változott meg a...

Mennyire változott meg a viselkedésetek, miután gyereketek született?

Figyelt kérdés

Ismerek olyat aki beképzeltebb lett, mert úgy gondolja ő már "letett valamit az asztalra", elért valamit.

Van aki sokkal komolyabb, higgadtabb lett. Vannak akik utána lettek háziasabbak.

Ilyesmi változásokra gondolok.


2011. máj. 15. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek olyat, aki azt gondolja ettől ő már úristen, hülyét is kapok tőle. Szánalmas önigazolás, tudod ez olyan, hogy mondogatja magának és a végén elhiszi, irigységből fakad.

Olyat is ismerek, aki egyszerűen fantasztikus anya, sosem rinyál,egy humoros kedves nő, nem is egy ilyet ismerek. Ja és háziasabb is lett az egyik, 4 gyerek mellett már illett megtanulni főzni :D

2011. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem még nincs gyerekem, de néhány ismerősömnek van és bizony ők megváltoztak.

Egy volt osztálytársam beképzelt lett, fenn hordta a orrát, engem meg lenézett, meg is mondta hogy nem tudok én semmit az életről mert dedós vagyok (pedig csak 1 év van köztünk), De ő nagyon bölcs, mert már anya. Végül elkezdett vadul pasizni, összeszedett három gyereket, akiket folyton vert és gyűlölte őket, mindenkit kiutált maga körül, nem maradt senkije sem, a gyerekeit elvették tőle, őt pedig börtönbe csukják hamarosan.


A gyerekkori legjobb barátnőm pedig előnyére változott. Azelőtt egy rántottát sem tudott összeütni, de el is kerülte a konyhát, reménytelennek tűnt. Aztán amikor megszületett a kislánya, azóta szeret főzni és tud is :)

2011. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig nincs mire nagyra lenni, egyszeruen csak dugni kellett hozza. :)

Becsuletben felnevelni, az lesz a nagy melo!

2011. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért ájul el valaki ettől. Nem tűnik fel neki, hogy az ilyen embereket kiutálják, mert elviselhetetlenek? Másrészről nincs mire felvágni, ha ez olyan nagy érdem lenne, amire mindössze kevesen képesek, már nem létezne emberiség.
2011. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm,osztálytársam volt,helyes csinos csaj,sokat pasizott,a suli nem érdekelte csak a buli meg a pasik,otthon sem segített semmit a háztartásban,1ével fiatalabb nálam.Már van egy gyereke,a baba 1hónapos,de mióta kiderült,hogy baba lesz megváltozott,komolyan vette a párját,az életet,szóval megkomolyodott,és ez jó :-) és most boldog feleség,anyuka:-) Van akinek egy baba sokat segít,felnő! De sajnos vannak rosszabb esetek amiket a híradóban lehet hallani.

21/N

2011. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!