Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen öblítőt és mosószert...

Milyen öblítőt és mosószert használtok a babaruháknak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 08:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem használok külön "baba" mosószert, ami szerintem csak marketing fogás. Azzal mosok amivel a miénket is. Mikor mivel. Öblítőt sensitive-t használok, az is változó fajta. Nem érzékeny a babám bőre, eddig még nem volt probléma.
2013. okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Tomi mosópor és Silan/Coccolino sensitive.
2013. okt. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Persil sensitive folyékony mosószer és Silán sensitive öblítő. NEm érzékeny a babám bőre.
2013. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Tomi folyekony mososzert es coccolino oblitot . Szuletese ota ugyanazzal mosom mint a mienket. 8 honapos es soha nem vokt gobd a borevel. :-)
2013. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Mi tomi babyt hasznaltunk a baba előtt is, most is, plusz fehér lenort, imadom a kettő kozos illatat! :)
2013. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Dreft babyt használok, imádom az illatát. A mi utcai ruháinkat is ezzel mosom mióta tudom hogy ilyen jó illata van. Öblítőnek fehér Lenort használok, sensitive, kellemes illata van annak is.

Ha fehéret mosok, rakok hozzá Ariel mosóport is, ami szép fehéren tartja a ruhákat, ugyan úgy sensitivevel öblítek.

Nem érzékeny a babám hálisten, volt hogy elfogyott a baby mosószer és Dosiaval vagy Tomival mostam ki a ruháit, nem volt azzal sem semmi baj.

Eleinte nagyon figyeltem arra is hogy külön mossam a babaruhákat, kb 2 hónapos kora óta mosom vegyesen őket és nincs baj. (a férjem koszos ruháit egyértelműen külön mosom)

2013. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
FOlyékony Tomi Baby-t használtam kb 6 hónapos koráig. Azóta Ariellel mosom az ő ruháit is, akárcsak a miénket. Öblítőt neki nem használok.
2013. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Tomi baby gelt használok, és öblítőt egyáltalán nem. Az öblítőben nagyon sok allergén van, inkább nem kockáztatok.
2013. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lues ***** válasza:
40%
Az első perctől kezdve azzal mosom az ő ruháit is mint a miénket. Bonux mosópor és sárga Lenor. Szerencsére nincs semmi baja a babám bőrének! :)
2013. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Mi Arielt meg Persil folyékonyat használtunk, aztán ekcémás lett. Onnantól mosódióztunk kb. másfél éves koráig. Aztán kinőtte, azóta újra ugyanazt használjuk. Öblítőzni nem szoktam csak a nagyon elektrosztatikus dolgokat (pulóver, takaró).
2013. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!